Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 11i / Redmi K40 Pro /+ - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.13.0.SKKCNXM - Android 12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 11i / Redmi K40 Pro/+ (nazwa kodowa: haydn).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMK40Pro_MI11i_V13.0.13.0.SKKCNXM_v13-12.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej jak to robisz na szybko przez TWRP czy przez OTA aktualizacja z pliku ZIP , u mnie pomogło najpierw wgranie starszej wersji i aktualizacja z pliku zip przez OTA , TWRP ma swoje jakieś dziwne humorki co do Andka 12 sam się męczyłem cały dzień żeby wgrać Andka 12 przez TWRP na RN11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2022 o 11:25, Penerros napisał(a):

Niestety, ale nie mogę zainstalować romu, twrp wgrane najnowsze 13e211128ade47f9a16563593c422022.jpg

Wysłane z mojego M2012K11G przy użyciu Tapatalka
 

Instalowałem tę wersję na twrp-3.6.2_12-v6.0_A12-haydn-skkk.img i przeszło bez błędów z ciekawości po przeczytaniu twojego postu zainstalowałem twrp-3.7.0_12-v6.5_A12-haydn-skkk.img i te same błędy co u cb. Wróciłem do poprzedniego twrp i znowu bez problemu przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...