Skocz do zawartości

X3 NFC - 2 karty SIM+ karta pamięci równocześnie


edass

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Czy do x3 NFC da się włożyć na raz 2 karty SIM oraz kartę pamięci. Pamiętam, że kiedyś w Redmi dało się podleic razem kartę SIM i kartę pamięci dzięki czemu dało się na raz używać 2xSIM + micro sd.

Da się taki patent zastosować w x3 NFC? 

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez edass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt chyba nie jest na tyle odważny żeby dosłownie niszczyć sobie kartę Sim lub kartę SD , już teraz wiem dlaczego tak dużo tel na pewnej stronie  AlleDrogo  jest wystawionych z uszkodzonymi slotami na karty SIM pewnie właśnie pewnie przez takie kombinacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś czy to zadziała ?
Zerknij na YT czy jest konkretnie pod ten model film, ja u siebie skórowałem w RN4pro, a potem już miałem gotowca dla RN8pro, obecnie nie mam, bo w międzyczasie była wymiana karty SIM po zmianie operatora.



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i wszytko jest jasne - w Poco x3 NFC działają jednocześnie 2xSIM + karta pamięci. Użyłem do tego adaptera a nie rozklejalem kartę SIM. Poniżej zdjęcie adaptera oraz screeny z działania . Tasiemka jest trochę za długa ale dało się to ułożyć lekko na skos. Całość schowała się ładnie pod pleckami. 

 

Screenshot_2022-12-01-18-10-08-508-edit_com.opera.browser.jpg

Screenshot_2022-12-01-18-03-21-904_com.android.phone.jpg

Screenshot_2022-12-01-18-04-06-989_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tym adapterze a miałem kiedyś podobny ale na duże simki do iPhone 6 to były czas jak operatorzy jeszcze nie załapali że telefony nowsze mają inne wejścia na sim a za wymianę sim chcieli od 25 zł do 50 zł a adapter kilka złoty kosztował  , fajny wynalazek nic nie trzeba ciąć ani kombinować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...