Skocz do zawartości

October update (global)


Rabin

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.12.2022 o 17:20, Netoper napisał:

Google Play jest aktualizowane przez ... Google a nie przez Xiaomi.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Gdzieś czytałem, że ta aktualizacja nie do końca odbywa się bez udziału producenta słuchawki...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo google aktualizacje też puszcza pakietami, tak samo jak Microsoft.
A dla przykładu, mi aktualizacja Santandera pokazała się w GP jakoś z tydzień od daty która widnieje przy aktualizacji, a na Samsungu żony dopiero po kolejnym tygodniu.
Są i odwrotne sytuacje, że u niej ta sama aktualizacja danej aplikacji jest wcześniej widoczna w GP niż dla mojego Poco

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja natomiast mam taką wersję systemu. Z tego co doczytałem to niektórzy na 12x mają Android 12, a ja zatrzymałem się na wersji 11. Zastanawia mnie również wersja MIUI. Jest nadzieja, że otrzymam kiedyś tą aktualizacje czy już mogę wgrywać zmodyfikowany ROM? :)

Screenshot_2023-03-13-11-23-35-728_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, FromWP napisał:

Niektórzy mają już Androida 13. Region zmieniałeś np na Szwajcarię? Masz chyba pierwszy rom z którym ten telefon wyszedł.

Po Twojej poradzie zmieniłem region na Szwajcarię. Aktualizacja pojawia się od razu czy trzeba poczekać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wrzasku napisał(a):

 Aktualizacja pojawia się od razu czy trzeba poczekać? 

Jakby była dostępna to pojawiła by się od razu. Zostań na tej Szwajcarii i dostaniesz jak tylko ponownie udostępnią. Najczęściej Szwajcaria dostaje przez ota w pierwszej kolejności. Ale niestety są takie przypadki że z bliżej nieokreślonego powodu blokują aktualizacje. Czasami pomaga ręczna aktualizacja aplikacji aktualizacje.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V13.0.2.0.RLDEUXM i późniejsze na Androidzie 11 nie były puszczane w OTA, tylko prawdopodobnie po prostu dodawane do telefonów w produkcji. Nigdy Xiaomi nie robiło OTA z tych wersji do nowszych, zważywszy na to, że teraz ogarniają już Androida 13 mogą do tego nie wrócić...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wrzasku napisał(a):

 Mam odblokowany fastboot

Fastboot to tryb w który można zawsze wejść. Chodzi o bootloader, jak jest zablokowany to nie można wgrać niczego w trybie fastboot. Bootloader masz zablokowany. Można go odblokować, a po wgraniu (albo w trakcie wgrywania) nowego romu ponownie zablokować. Z zablokowanym wszystko będzie działało, następne aktualizacj romów też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...