Skocz do zawartości

Rozwiejmy wątpliwości na temat którą wersję Mi4 wybrać.


Panczo_Dragon

Rozwiejmy wątpliwości 3G czy 4G ?? 2GB czy 3GB RAM  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co osobiście uważasz za ważniejsze ?? LTE czy 3 GB RAM. Którą wersję MI4 wybrałbyś/wybrałeś ??

    • Mi4 LTE 2GB RAM
    • Mi4 WCDMA 3GB RAM


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wydaje mi się, że 2 GB RAM wystarcze jeśli nawet w Galaxy S5 z super ciężkim systemem samsunga w miarę to działa. Rezygnować z LTE to trochę słabo. Chociaż 3G do maila, Facebooka i pobrania aplikacji od czasu do czasu w zupełności wystarczy. Widzę, że cieżko będzie rozwiać watpliwości osób które sie wąchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym ekranem ?? A tak serio to czy wersja czarna serio ma do d**y ramkę i lepiej iść w kolor biały ?? Tył nie ma znaczenia bo można go wymienić na setki innych wzorów. Czy biały wyglada tak samo elegancko jak czarna wersja ?? Nigdy nie miałem białego telefonu i nie wiem jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mniej więcej o coś takiego chodzi.

Może i robi jeszcze lepsze wrażenie, ale według mnie biały i tak prezentuje się na tyle dobrze, że nie muszę go ulepszyć bambusem czy innym "drewnem" :)

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wersję 3GB z LTE w sklepie http://accessories4you.pl. Czekam z niecierpliwością :) Plecki drewniane zamówię ale jeszcze nie wiem który kolor albo Morela albo Latte. Jeśli ktoś ma takie plecki proszę dajcie jakąś fotkę real bo te w internecie wszystkie podrasowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 LTE czy 3 GB RAM? Dlaczego nie ma w tej ankiecie 3 opcji? Ja mam LTE 3GB RAM biały, od maja tego roku, po przesiadce z Sony Xperia S czuję się jakbym używała rakiety kosmicznej a nie zwykłego telefonu :) Od pierwszego dnia zdobył moją sympatię i wciąż zaskakuje mnie na plus płynnością, stabilnością no i wyglądem oczywiście, same ochy i achy póki co. A znajomi? Najpierw się śmieją co za wynalazek mam, a potem szczena opada :D Pozdrawiam wszystkich wahających się :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 LTE czy 3 GB RAM? Dlaczego nie ma w tej ankiecie 3 opcji? Ja mam LTE 3GB RAM biały, od maja tego roku, po przesiadce z Sony Xperia S czuję się jakbym używała rakiety kosmicznej a nie zwykłego telefonu :) Od pierwszego dnia zdobył moją sympatię i wciąż zaskakuje mnie na plus płynnością, stabilnością no i wyglądem oczywiście, same ochy i achy póki co. A znajomi? Najpierw się śmieją co za wynalazek mam, a potem szczena opada :D Pozdrawiam wszystkich wahających się :)))

W piątek dotarła do mnie własnie opcja LTE 3GB. Nie dałem w ankiecie takiej opcji ponieważ na początki nie brałem tej opcji pod uwagę (dosyć ciężko dostępna). 

 

Co do samego telefonu to po 4 dniach używania mogę stwierdzić kilka rzeczy:

 

- Bały jest piękny !! (a długo nie mogłem się przekonać do tego koloru)

- Wykonanie genialne. Dla mnie ogromy plus to wymienna tylna klapka. Jeśli się porysuje można wymienić i wszystko jak nowe.

- Bateria przy normalnym użytkowaniu to po prostu poezja -2 dni bez problemu.

- Stabilność i płynność na tą chwilę = Apple. A może jest nawet lepiej.

- Ekran przepiękny i jasny. Może nie jaśniejszy od mojej poprzedniej S5 ale dla mnie jest ładniejszy.

 

Na tą chwilę jestem bardzo zadowolony. Zastanawiam się po co męczyłem się przez ostatnie 3 lata z Samsungiem (s3 i s5 - niezłe ale Mi4 jest dużo ciekawsze). Jeśli ktoś jest niezdecydowany to polecam - bierzcie Mi4 w ciemno ale koniecznie wersję z 3 GB RAM (LTE nie jest niezbędne). Ja zakupiłem w Accessories4you.pl ponieważ tam dostałem fakturkę VAT.

 

Po dłuższym czasie używania wypowiem się czy nadal podtrzymuje swój zachwyt tym sprzętem :)

 

Teraz przygotowuje się do zakupu kamery Xiaomi Yi i jeśli jest tu jakiś użytkownik tej kamery to proszę o kontakt prywatny. Chciałbym zapytać o kilka rzeczy.

Edytowane przez Panczo_Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...