Piotr_CT

Lenovo K920 Vibe - prośba o pomoc w zmianie firmware

Recommended Posts

Cześć

Mam na imię Piotr i jestem nowy ... Witajcie :)

U kolegi na telefonie Xiaomi widziałem oprogramowanie Miui (jeśli pokręciłem nazwy wybaczcie) ... soft był super, a możliwość zmian i słuchanie potrzeb użytkowników zaskoczyły mnie ponieważ używałem Note 2 i z każdą aktualizacją było coraz gorzej.

Jakiś czas temu dostałem na imieniny telefon Lenovo K920.

Jest ciekawy, ale ta nakładka polska na chińskiego androida jest kiepska ... menu jest chińsko-angielsko-polskie i pojawią się kłopoty drobne np:

- nie można zmienić strefy czasowej bo wywala się soft,

- dosłownie sam zmienia godziny od 30min do nawet 8h bez większej niewiadomej,

- giną SMSy, widać w powiadomieniu ale w wiadomościach ich niema,

- długo poszukuje nowego nadajnika,

- bardzo często są kłopoty z bardzo wolnym punktem dostępowym WIFI. itp.

Bardzo chciałbym zainstalować Wasze oprogramowanie kwestia czy na ten telefon będzie to możliwe i jak to się zachowa przy rozdzielczości 2k itd ??

Dzięki za wyrozumiałość ... :)

Piotr 

Tutaj ciężko znaleźć osobę która Ci coś poradzi, bo MIUI(to oficjalne) od jakiegoś czasu jest TYLKO dla telefonów Xiaomi. Szukaj na XDA i tego typu forach portów do tego telefonu.

PS. Dobrze, że @awygo tego nie czyta, bo już by tu historię sf na temat MIUI tworzył :-P heh

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edited by kulig007

Dzięki za dodatkowy trop ... będę musiał się zalogować tam .. choć to studnia informacji jak elektroda :P
Pozdrawiam :)

Musisz się liczyć z tym, że port zawsze będzie chodził gorzej niż oficjalne wydania. Kwestia jak dobry magik będzie i jak dobrze zrobi ten port, by wszystkie niedoskonałości zminimalizować.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.