Jump to content

2 pytania o xiaomi mi4

Guest Kapex
 Share

Recommended Posts

Guest Kapex

Witam jestem nowy na forum :)

Mam 2 pytania, ile zajmuje miui na wersji 16GB i ile zostanie pamięci do użytkowania?

I drugie pytanie: Jak to jest z wersją lte? Mam kartę z plusa, mam tylko wykupione smsy i czy trzeba wykupic jakiś pakiet żeby lte działało?

Co do drugiego pytania, nie, wystarczy, że będziesz mieć telefon obsługujący LTE, ew. możesz sobie DOKUPIĆ (jeżeli nie styka Ci transferu) ich "LTE bez limitów" czyli po przekroczonym pakiecie dalej surfujesz za free lecz z prędkością 2mb/s :P

Witam jestem nowy na forum :)

Mam 2 pytania, ile zajmuje miui na wersji 16GB i ile zostanie pamięci do użytkowania?

I drugie pytanie: Jak to jest z wersją lte? Mam kartę z plusa, mam tylko wykupione smsy i czy trzeba wykupic jakiś pakiet żeby lte działało?

Zostaje około 12 GB wolnego

• 3 weeks later...

Ja po wgraniu piosenek, GPS offilne, paru przydatnych apek mam do dyspozycji ~8 GB. Do tego 5GB w chmurze Xiaomi, 15 gb w dysku Google, i bodajże mam konto 25 GB w dropboxie.

Lte jest na tyle szybkie, że transfer jest w czasie rzeczywistym :)

Co do drugiego pytania - musisz sobie wykupić pakiet internetu. Osobiście zrobię promocję sieci Play - za 20 zł do abonamentu dokupiłem sobie 50 gb w LTE, potem nielimitowany 1MB/s. W Plusie nie wiem jak to wygląda.

Edited by Cililing

Ja po wgraniu piosenek, GPS offilne, paru przydatnych apek mam do dyspozycji ~8 GB. Do tego 5GB w chmurze Xiaomi, 15 gb w dysku Google, i bodajże mam konto 25 GB w dropboxie.

Lte jest na tyle szybkie, że transfer jest w czasie rzeczywistym :)

Co do drugiego pytania - musisz sobie wykupić pakiet internetu. Osobiście zrobię promocję sieci Play - za 20 zł do abonamentu dokupiłem sobie 50 gb w LTE, potem nielimitowany 1MB/s. W Play nie wiem jak to wygląda.

To Ci powiem, że za 20zł możesz wykupić opcje "Nielimitowany LTE" :D lece na tej opcji i na telefonie i na internecie domowym :P i jak narazie tylko na internecie domowym walnęli mi lejek 2mb/s po przekroczeniu 230Gb transferu :P w mojej miejscowości antena LTE jest wieczorami mocno obciążona więc się nie dziwię ;<

Hmmm, ja mam w umowie "Nielimitowany", ale ten nielimitowany to 50GB LTE, potem z ograniczeniem. Tak mam w umowie :D

Dziwne... Ja mam nielimitowany LTE w play. w umowie mam, że "po przekroczeniu 100Gb transferu operator zastrzega sobie prawo do obniżenia transferu danych do prędkości 2mb/s download i 1mb/s upload jeżeli sytuacja będzie tego wymagać" i aktualnie od lutego do Sierpnia siedziałem na LTE z telefonu i wykorzystywałem ~150-200Gb na miesiac i jeszcze lejka nie uświadczyłem, a od sierpnia kupiłem internet domowy LTE i po przekroczeniu 230Gb dostałem lejek... ale w sumie z własnej głupoty :P zachciało mi się ściągać Windows 8.1, a następnie 10 w czasie największego obciążenia :P

Do tego 5GB w chmurze Xiaomi

Ta chmura Xiaomi to działa od zawołania, bez lagów i problemów z wczytaniem? Bo kiedyś jak miałem Gnexa, a było to przeszło rok temu, może półtora i bawiłem się w MIUI, to ta chmura Xiaomi więcej nie działała niż działała. Wczytywała się godzinami itd. itp. 

Ma taką sprawnośc jak np. Dropbox? I ile tam jest miejsca za darmo dla użytkownika?

Ta chmura Xiaomi to działa od zawołania, bez lagów i problemów z wczytaniem? Bo kiedyś jak miałem Gnexa, a było to przeszło rok temu, może półtora i bawiłem się w MIUI, to ta chmura Xiaomi więcej nie działała niż działała. Wczytywała się godzinami itd. itp. 

Ma taką sprawnośc jak np. Dropbox? I ile tam jest miejsca za darmo dla użytkownika?

5GB za darmo. Nie stwarzała problemów jak dotąd.

No nigdy pytania o tą pamięć się nie skończą. No a skąd ktoś ma wiedzieć ile pamięci potrzebujesz? Przecież to indywidualna sprawa. Jedynie można zasugerować, że oprócz pamięci wewnętrznej, masz możliwość trzymania plików w chmurze, czy to Dropbox, czy Google, czy inne. Ale to również każdy musi sam rozważyć, czy chce się tak bawić, czy mieć po prostu 64gb w telefonie. Czy się opłaca? Dla jednych tak, dla innych nie, tyle.

Napisane z Xiaomi Mi4 16GB LTE

• 11 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...