Skocz do zawartości

MIUI 22.10.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Nie zdziwiłbym się... :D

Nie no, MIUI 14 wpadnie. A przynajmniej taki jest plan.

no tego się nie spodziewałem :) super wiadomość - i tu pytanie czysto techniczne - czy będzie można zrobić update na 14 z obecnej rozwojowej czy może lepiej zrobić wipe i czysta instalke? tzn lepiej byłoby updatem i potestowac co i jak - a ewentualnie w razie jakichś konfliktów i problemów dopiero wtedy postawić czysta instalke ... 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mam ogromny problem z odpalaniem aplikacji z poziomu ekranu blokady. 
Dostaję powiadomienie, że ktoś napisał na WhatsAppie. Klikam w to co ktoś napisał i odblokowuje się ekran, ale aplikacja nie odpala ale widzę tylko czarny ekran. Jest tak z KAŻDĄ aplikacją i dzieje się tak od instalacji którejś wersji. Nie wiem dlaczego tak się dzieję, nic z systemem nie robiłem a aplikacje z poziomu ekranu blokady nie włączają się a wiszą na ekranie blokady.

Jak to naprawić?

Telefon: Mi 11 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem, po co potrzebne byłyby uprawnienia do wyskakujących okien po to, żeby normalnie otworzyć aplikację z poziomu powiadomienia z ekranu blokady...

Rozumiem, że restart nie pomaga?

15 godzin temu, skay77 napisał(a):

Ale magisk delta wspiera

Dzięki, będę dodawać informację od nowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np z TT mam tak że jak nie dam zezwolenia na wyskakujące to mi nie odpala, i podobnie kilka innych, np accubattery, sense v2, i jeszcze parę innych.
Z jednej strony kupy się to trzyma no bo klikając ma się otworzyć, wyskoczyć nowe okno, z drugiej strony np. z MSG nie mam tego problemu, wystarczy 2 razy szybko kliknąć aby się odpalił.


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Nowe ROM-y jutro rano :)

mam nadzieję że nie zamierza Pan siedzieć po nocy do rana i szykować romow żeby forumowicze szczęścia zaznali? :) lepiej na miasto gdzieś wyskoczyć i odpocząć od wszystkiego ... a w niedzielę pospać jak człowiek :) no ale państwa zaangażowanie jest godne podziwu ... ja jak się zwlokę po nocnym wyjściu pierwsze co zrobię odpalam kompa i pobieram Roma :)

 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Master napisał(a):

mam nadzieję że nie zamierza Pan siedzieć po nocy do rana i szykować romow żeby forumowicze szczęścia zaznali?

Na szczęście to nie ja nad tym siedzę, zresztą serwer w większości ogarnia to sam, więc niewiele jest nad tym roboty w tej chwili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Na szczęście to nie ja nad tym siedzę, zresztą serwer w większości ogarnia to sam, więc niewiele jest nad tym roboty w tej chwili :)

no tak tym bardziej można się legalnie obycyngalac :) ale to też ciekawe co Pan napisał - że temat serwer ogarnia - zakładam że chodzi tu o generowanie tych wersji pod różne modele? bo romy są zawsze opisane pod jakie to urządzenie - a ich trochę jest .... no ale to już finalny etap więc termin weekendowy będzie dotrzymany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...