Jump to content

Mi 11 przestał łączyć automatycznie z bluetooth w citroenie

skolnyk

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam od pewnego czasu problem z parowaniem w samochodzie z głośnym (citroen berlingo 2016). Było wszystko ok, ale chyba po aktualizacji nie łączy mnie z automatu, tylko za każdym razem muszę parować. Wkurzające to jest. Telefon mi 11, MIUI Global 12.5.9 Stabilna 12.5.9.0 (RKBEUXM), android 11RKQ1.200928.002. Nie chcę przywracać systemu, żeby czegoś nie stracić. Może jest jakiś lepszy soft, który to rozwiąże?

Tak jak piszesz, może być to wina aktualizacji. Jedno naprawili drugie zepsuli. Jeśli nie chcesz tracić danych, to pamiętaj , że zmiana sortu i tak wymiarze wszystkie dane z telefonu i przywróci go do ustawień fabrycznych. Na wszelki wypadek zrób sobie kopie zapadową.

Możesz też usunąć połączenie Bluetooth w samochodzie i telefonie, a następnie sparować oba urządzenia raz jeszcze. Próbowałeś to?

W dniu 27.10.2022 o 09:53, Adam Błażejewski napisał:

Tak jak piszesz, może być to wina aktualizacji. Jedno naprawili drugie zepsuli. Jeśli nie chcesz tracić danych, to pamiętaj , że zmiana sortu i tak wymiarze wszystkie dane z telefonu i przywróci go do ustawień fabrycznych. Na wszelki wypadek zrób sobie kopie zapadową.

Możesz też usunąć połączenie Bluetooth w samochodzie i telefonie, a następnie sparować oba urządzenia raz jeszcze. Próbowałeś to?

Tak, nic to nie dało, nie dało to nic