Skocz do zawartości

Xiaomi 11T Pro - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.7.0.SKDMIXM - Android 12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi 11T Pro (nazwa kodowa: vili).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_XM11TPro_V13.0.7.0.SKDMIXM_v13-12.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogło TWRP 6.0. Instalacja romu zaktualizowała TWRP do 6.3

Pojawiła się informacja na koniec instalacji romu o tym, że dodatkowe pliki zip zostaną zaktualizowane dla pozostałych slotów po resecie recovery, ale nic to nie zmieniło, chyba. Działa

Edytowane przez acocieto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@acocieto

Miałem podobnie z poziomu TWRP (chyba 6.3.2). Zrobił się factory reset istniejącego ROMu i po uruchomieniu zrobiłem przez update z zip do ver 13.0.7. Na początku nie działały: instalacja Chrome i Android system web. Rozwiązanie: czyszczenie apki Sklep Play łącznie z deinstalacją aktualizacji, restart tel., odpalenie apki Sklepu i poczekanie na jego update.

PS. Czy da się wyłączyć to g***o na dole - w panelu Centrum Funkcji? To jakiś komponent od apki Muzyka

Edytowane przez fido70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobry.... wszystkim. Właśnie wpadł mi w łapki nowiutki 11T Pro 256. Do teraz lece na 11T... Co cały czas mnie boli z tytułu tego nieszczęsnego Mediateka ...no ale czas na usteskniony Snapdragonik i romik od fachowców default_smile.png. Ale nim zacznę ceregiele z nowym telefonem to pytanie najważniejsze dla mnie: Czy działa wam Panie i Panowie Płatność Google Pay ? Bo w poprzednim tel odblokowalem loader i udala mi sie ta sztuka raz i później mimo tego że nie robiłem żadnych aktualizacji ani zmian szlak go trafił i po dziś dzień używanie telefonu do płacenia bylo jedynie moja wyobraźnią. Napiszcie proszę czy są z tym problemy jeżeli tak czy da się je rozwiązać. Proszę o jak najszybszą pomoc . Dziękuję i pozdrawiam.

@Kacper Skrzypek - może Ty znasz odpowiedź na moje pytanko?

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Czy działa wam Panie i Panowie Płatność Google Pay ??


Tak działa.

Dodam tylko, że mam wgranego root'a i SafetyNet Fix.

Wydaje mi się że powinien działać bez kombinacji od razu po zainstalowaniu rom'u ale nie sprawdziłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...