Skocz do zawartości

Nie mogę włączyć telefonu


Mochi_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak kiedyś wstałem i zajrzałem do telefonu to był jakiś "menu miui" czy coś takiego i nie mogłem korzystać z telefonu. Nie wiedziałem co robić więc próbowałem klikać wszystkich możliwych opcji tam jakie są możliwe. Po czym się udało lecz usunęło mi wszystkie dane z telefonu i w dodatku od czasu do czasu nie działał mi przycisk volume+ i wyłączania. Po pewnym czasie telefon się mi rozładował i gdy chciałem go podładować to włączał się i odrazu pokazywała się ikonka baterii z małym % naładowania i w środku wtyczka. Ładowałem telefon cały dzień i bez skutku. Czym dłużej go ładowałem tym dłużej działał i telefon sam się włączał i wyłączał bez mojej ingerencji dopiero jak się rozładował to przestał się włączać i wyłączać. Próbowałem też podpiąć go do komputera żeby może coś tam zrobić ale komputer go w ogóle nie wykrywa. Za pomoc z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to zrozumieć, bo niby nie chciał się naładować, ale się naładował, nie włączał się ale się włączył. O ile to zrozumiałem, to coś z przyciskami się stało niedobrego oraz z USB, nie zalałeś go czasami? Jeśli nie rozumiesz menu recovery i klikasz na pałę doprowadzając do czyszczenia danych, to lepiej nic już nie próbuj naprawić tylko wyślij do serwisu. Jeśli to błąd w MIUI, który uniemożliwia włączenie urządzenia to i tak nie naprawisz w domu. Spróbuj też z i inną ładowarką, bo być może masz ją uszkodzoną.

Edytowane przez Rower górski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że na ekranie pokazuje się że bateria jest naładowana ale gdy go ładuje to jest naładowany. I jak chce go włączyć to się włącza i nagle pokazuje się ta rozładowana bateria. I gdy go odłożę na biurko to cały czas się wyłącza i sam włącza bez mojej ingerencji. A po czasie się wyłącza całkowicie i jest ikonka że bateria rozładowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...