Skocz do zawartości

Koniec synchronizacji zdjęć z Chmurą Xiaomi


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2022 o 14:54, ZduneX25 napisał(a):

Koniec synchronizacji zdjęć z Chmurą Xiaomi

Czytaj dalej >

Lakoniczny ten wpis. Czy w 2023 będzie można przeglądać zdjęcia i filmy w chmurze czy zostaną usunięte? Czy synchronizacja będzie tylko z google photo czy z innymi chmurami np mega także? Co zostanie do zsynchronizowania tj jakie elementy?

Swoją drogą dziwne posunięcie firmy...

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, magg napisał(a):

Czy w 2023 będzie można przeglądać zdjęcia i filmy w chmurze czy zostaną usunięte?

Zostaną usunięte.

1 godzinę temu, magg napisał(a):

synchronizacja będzie tylko z google photo czy z innymi chmurami no mega także?

Xiaomi będzie oferować migrację zdjęć tylko do Google Photos, do innych chmur musisz sobie zdjęcia wgrać samemu.

1 godzinę temu, magg napisał(a):

Co zostanie do zsynchronizowania tj jakie elementy?

Wszystkie inne elementy czyli SMSy, połączenia itd. będą nadal mogły być synchronizowane z Chmurą Xiaomi.

Za enigmatyczność przepraszam, post pisałem w biegu między zajęciami na uczelni, z telefonu (stąd tez generalnie ostatnio mniej piszę, bo zwyczajnie brakuje mi czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś wie, co mogę zrobić na chwilę obecną? Miałem kupioną chmurę Xiaomi do początku listopada. Nie mogę przedłużyć, bo pojawia się błąd jak na załączonym screenie. 

Żadnej opcji automatycznego przeniesienia do Google też nie widzę, zresztą jak rozumiem chmura xioami nie przestaje istnieć, i dalej będę jej potrzebować, jeśli wszystko inne niż zdjęcia przekroczy darmowe 5GB. Czemu zatem nie mogę jej kupić?

IMG_20221119_094446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 10.11.2022 o 06:17, Kacper Skrzypek napisał(a):

Próbowałem dzisiaj przenieść zdjęcia ale stosownej opcji nie ma ani w google ani w chmurze Xiaomi.

Czy komunikat o przenosinach się pojawi czy ręcznie trzeba będzie przenosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, magg napisał:

Próbowałem dzisiaj przenieść zdjęcia ale stosownej opcji nie ma ani w google ani w chmurze Xiaomi.

...

Wszystkie potrzebne informacje są zawarte w artykule Kacpra na ten temat.

"Aby skorzystać z możliwości automatycznej migracji do Zdjęć Google, trzeba mieć aplikację Galeria w wersji 3.4.9.8 lub wyższej (póki co jedyna aplikacja spełniająca ten wymóg jest powyżej — nie wiemy, czy i kiedy Xiaomi doda tę opcję do chińskiego wydania Galerii, ale zważywszy na to, że Chiny nie są ujęte na liście, jest to wątpliwe)."

(Fragment wspomnianego tekstu)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Licht napisał(a):

Wszystkie potrzebne informacje są zawarte w artykule Kacpra na ten temat.

"Aby skorzystać z możliwości automatycznej migracji do Zdjęć Google, trzeba mieć aplikację Galeria w wersji 3.4.9.8 lub wyższej (póki co jedyna aplikacja spełniająca ten wymóg jest powyżej — nie wiemy, czy i kiedy Xiaomi doda tę opcję do chińskiego wydania Galerii, ale zważywszy na to, że Chiny nie są ujęte na liście, jest to wątpliwe)."

(Fragment wspomnianego tekstu)

 

Czytałem artykuł i sprawdziłem czy opcja jest aktywna. Wspomniałem o tym w poście. Ponieważ nie znalazłem takowej opcji a mamy styczeń 2023 zdecydowałem się napisać.

20 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

No i Xiaomi musi to aktywować dla danego regionu konta Xiaomi. Dla Polski to się stanie nie wcześniej niż w lutym.

O to mi chodziło. Mogę zrzucić pliki on-by-one ale zajmie to mnóstwo czasu. Czekam więc do lutego. Thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przechowuję cyfrowe fotografie od 2004 roku, to jest od momentu kiedy kupiłem pierwszy aparat cyfrowy, ale dla mnie najpewniejsze "chmury", to własne dyski HDD o dużej pojemności.

Uzależnianie się od cudzych przestrzeni dyskowych, może skończyć się tak jak chmura Xiaomi, albo i nawet w mniej elegancki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...