Skocz do zawartości

MIUI 22.9.29


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Master napisał:

no ja sporadycznie z Messengera korzystam choć ostatnio trochę więcej bo osoba z rodziny pojechała na tydzień do Londynu to trzeba było czasami się odezwać ... ale z klawiaturą nie miałem żadnych problemów - powiadomienia też dobrze przychodzą z tego - z tego licznika to nie korzystam - mogę sprawdzić też czy będą problemy ale to proszę podać gdzie w to wejść i co tam ustawić :)

Panel sterowania/użycie danych/ustawienia prawy górny róg/plan taryfowy 😉

 

U mnie problem z instalacją aktualizacji jest przez trwp tak jak pisaliście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sly napisał:

Panel sterowania/użycie danych/ustawienia prawy górny róg/plan taryfowy 😉

 

U mnie problem z instalacją aktualizacji jest przez trwp tak jak pisaliście 

no to chyba nie pomogę bo nie ma u mnie czegoś takiego w panelu sterowania ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sly napisał:

Dziwne 

Screenshot_2022-10-05-03-55-38-648_com.miui.securitycenter.jpg

a to w tym panelu :) z tego co wrzuciłeś na screenie praktycznie nie korzystam .... myślałem że chodzi o ten rozwijany z górnego paska .... spoko obadam co tam jest :)

edit - poustawialem tam trochę bo widzę że to dotyczy danych mobilnych - a ja praktycznie z nich nie korzystam - no ale zobaczymy wpisałem tak jak mam w abonamencie 10GB i odnowienie 14tego każdego miesiąca

Screenshot_2022-10-05-10-51-31-875_com.miui.securitycenter.jpg

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Master napisał:

a to w tym panelu :) z tego co wrzuciłeś na screenie praktycznie nie korzystam .... myślałem że chodzi o ten rozwijany z górnego paska .... spoko obadam co tam jest :)

edit - poustawialem tam trochę bo widzę że to dotyczy danych mobilnych - a ja praktycznie z nich nie korzystam - no ale zobaczymy wpisałem tak jak mam w abonamencie 10GB i odnowienie 14tego każdego miesiąca

Screenshot_2022-10-05-10-51-31-875_com.miui.securitycenter.jpg

Mi się zawsze pierwszego resetuje.. a mam ustawiony 17😐 fajna funkcja szkoda, że nie działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam też pin do karty a żadnych problemów z wersją 28 nie było .... w każdym razie pobrałem 29 przez updater i jak dałem sprawdź ten plik kontrolny i zainstaluj to w twrp były błędy już na samym początku ale jak dałem po restarcie zainstaluj z pliku ZIP poszło bezproblemowo .... ciekawe z czym to jest związane - bo w sumie czy instalujemy po pobraniu przez updatera czy przez zainstaluj z ZIP to w sumie powinno być to samo - w obu przypadkach twrp automatycznie odczytuje plik ZIP (który jest przecież ten sam) ale już sama instalacja przebiega różnie .... ciekawa sprawa .... może ten sposób instalacji po pobraniu przez updatera podaje jakiś nieprawidłowy parametr dla twrp i stąd te błędy? ciekawe czy da się to jakoś sprawdzić i potwierdzić ....
Też tak miałem tym razem.

Znowu wróciły problemy z rozłączaniem bluetooth. Dziś jak jeździłem na rowerze to licznik rozłączyło mi i połączyło ponownie 5 razy. Przez ostatnie 3 wersję nie było tego problemu
Sendnięte z Mi 11



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kaciek napisał:

Też tak miałem tym razem.

Znowu wróciły problemy z rozłączaniem bluetooth. Dziś jak jeździłem na rowerze to licznik rozłączyło mi i połączyło ponownie 5 razy. Przez ostatnie 3 wersję nie było tego problemu
Sendnięte z Mi 11


 

no z bluetoothem to nie sprawdzę bo w zasadzie z tego nie korzystam .... ostatnio co przesyłałem jakieś pliki to było ok ale to było kilka miesięcy temu .... a od tego czasu mogli coś już zepsuć :) ogolnie wydaje mi się że ta wersja działa całkiem spoko - ja to czekam cały czas aż mi neta wywali - pisałem o tym już kilka razy - chce diagnostykę puścić wtedy - ale na razie nie mogę się doczekać tej sytuacji :) kto wie może już nie wystąpi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś dziwny problem z lagowaniem Mix 4 po aktualizacji. Przeskoczyłem z wersji stabilnej na te wersje i mam tak, że po naciśnięciu przycisku VolUP/VolDown pasek pojawia się po 2-3 sekundach, i to samo jest z gestami cofania, robię gest i łapie go po 2 sekundach i tylko te 2 rzeczy tak mają. Wraca do normalności jak, zablokuje i odblokuje telefon, po czym po kilku minutach znów zaczyna lagować. Nie wiem tylko, czy to wina HW, czy SW. Czy ktoś miał podobny problem w innych telefonach ?

Od razu zaznaczam, że nie mogę zrobić factory resetu, bo mam aplikację z tokenem, która jest mi potrzebna do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Master napisał(a):

faktycznie reset na ustawiona datę nie działa .... nie zmieniło mi na 10gb pomimo tego że ustawiłem na 6tego

1 Ci się zresteuje :) ja walczę z tą aktualzacją na razie telefon zaczął się restartować i sam wchodzi w tryb fastboot 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, sly napisał(a):

1 Ci się zresteuje :) ja walczę z tą aktualzacją na razie telefon zaczął się restartować i sam wchodzi w tryb fastboot 🤨

no zostawię to ustawienie i zobaczę - na pewno tak będzie - po prostu jest jakiś błąd tam w tej funkcji - może już wiedzą o tym i poprawia przy okazji jakiegoś kolejnego updatu ... takich problemów z restartem do fastboota jeszcze nie miałem to tu nic nie poradzę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2022 o 19:36, Master napisał(a):

no zostawię to ustawienie i zobaczę - na pewno tak będzie - po prostu jest jakiś błąd tam w tej funkcji - może już wiedzą o tym i poprawia przy okazji jakiegoś kolejnego updatu ... takich problemów z restartem do fastboota jeszcze nie miałem to tu nic nie poradzę ....

Poradziłem sobie, wgrałem twrp przez fastboot i wrzuciłem ta nowa aktualizacje.

Sporadycznie po wyjściu z Messenger klawiatura się nie chowa.

Co do licznika, to błąd leży w kodzie od Xiaomi, a z tego co chłopaki pisali kod jest ukryty i nic nie mogą z tym zrobić.

Ciekawe co Xiaomi kombinuję.. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sly napisał(a):

Poradziłem sobie, wgrałem twrp przez fastboot i wrzuciłem ta nowa aktualizacje.

Sporadycznie po wyjściu z Messenger klawiatura się nie chowa.

Co do licznika, to błąd leży w kodzie od Xiaomi, a z tego co chłopaki pisali kod jest ukryty i nic nie mogą z tym zrobić.

Ciekawe co Xiaomi kombinuję.. 

 

 

 

fajnie że się udało :) zobaczymy czym zaskoczy nowa wersja rozwojowa .... w czwartek powinna być .... może niedługo będziemy już się męczyć z andkiem 13tka :)

ps. u mnie randomowo włącza się wibracja całej obudowy i nie wiem z czego to wynika .... za to neta przestało rozłączać więc jest i jakiś pozytyw ...

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, qwerty01 napisał(a):

Mam ustawiony alarm na 6:10. Kolejny raz włączył się o 6:12

no to ciekawe - ja akurat z alarmow cały czas korzystam i mam ustawionych kilka stałych na różne dni tygodnia i godziny i do tej pory zawsze bezproblemowo i o czasie ... w każdym bądź razie z alarmami jeszcze nie było problemu choć jak widać po przykładzie z resetem wykorzystania danych to z timerami są jednak problemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sly napisał(a):

Denerwują mnie dymki od Mesengera, bawiłem się jakiś Oppo i dymki działały bez problemu. A na Xiaomi niby są, ale..
Ehh.. gdzie te czasy, że Miui było najlepszą nakładka na rynku

akurat z messengerem nie miałem problemu (z wyświetlaniem, klawiatura i przychodzeniem powiadomień) za to z GG to różnie bywa .... może to te wynika z tego że mam aktywne GG w tym samym czasie na kompie i w telefonie .... trudno powiedzieć ale czasami są powiadomienia z minimalnym opóźnieniem a czasami z dużym .... w sumie jakoś to specjalnie nie przeszkadza za to nie można w ogóle pobrać zdjęć i obrazków - zawsze jest błąd karty sd - której i tak fizycznie nie ma .... poza tym nie zawsze wczytuje grafiki czy zdjęcia - czasami jest widoczny tylko link którego i tak nie idzie otworzyć :) w zasadzie poza messengerem i GG nie korzystam z innych komunikatorów to nie wiem jak to tam wygląda ...

ps. styl tych powiadomień można zmienić chyba gdzieś w ustawieniach coś pamiętam że było do wyboru zwykły albo nakładki miui - może to coś zmieni jak są problemy? u mnie są ustawione miui - nawet nie wiem czy to są duże różnice ....

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Master napisał(a):

no to ciekawe - ja akurat z alarmow cały czas korzystam i mam ustawionych kilka stałych na różne dni tygodnia i godziny i do tej pory zawsze bezproblemowo i o czasie ... w każdym bądź razie z alarmami jeszcze nie było problemu choć jak widać po przykładzie z resetem wykorzystania danych to z timerami są jednak problemy ...

Dzisiaj znowu obudził o 6:12. Pewnie jest tak cały czas, ale nikt na to nie zwraca uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Mnie budzik budzi punktualnie (a przynajmniej nie zauważyłem, aby się spóźniał). Spróbuj wyczyścić dane aplikacji Zegar (możliwe że będziesz musiał ustawić alarmy na nowo).

no właśnie - u mnie są ustawione cztery różne alarmy osobno na dni tygodniowe osobno na weekendowe - nigdy nie zdarzyło się że któryś nie zadzwonił albo zadzwonił nie w tym czasie co był ustawiony .... pobieram właśnie nowa rozwojowa zobaczymy co tam zepsuli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...