Jump to content

Brak możliwości dodania karty płatniczej, brak szybkiego ładowania, brak możliwości wgrania netflxa

ziembol89
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich, 

Jestem nowy i nie widziałem wątku podobnego do mojego. Dwa dni temu odebrałem nowe Mi 11 zamówione z Chin w wersji global  13.0.4 Stabilna 

w wersji android 12SKQ1.211006.001  i podczas synchronizacji telefonu nie mogę dodać karty gdyż wyskakuję informacja, iż może mieć dostęp do roota lub korzystać  z korzystać z niecertyfikowanego oprogramowania dodatkowo podczas ładowania nie ma ikony super szybkiego ładowania i zastanawiam się czy jest to spowodowane jakimś formowaniem baterii podczas pierwszych ładowań. Gdzieś czytałem, że powodem braku szybkiego ładowania może być właśnie oprogramowanie któe blokuje tą opcje. A na sam koniec nawet w sklepie play nie mam możliwości wyszukania netflix po prostu brak. Powiem szczerze, że zależy mi na tych opcjach głównie ładowaniu i płatności. Czy ktoś z Was miał podobne sytuacje i może pomóc? coś czytałem , by zrobić root i wgrać miui polska ale  jest to dla mnie troche czarna magia i nie chce nic zepsuć ....  z góry dziękuję 

53 minuty temu, ziembol89 napisał:

global  13.0.4 Stabilna

Podaj pełne oznaczenie wersji Miui (z literkami), albo zrzut ekranu. Prawdopodobnie kupiłeś telefon na rynek chiński z wgranym jakimś nieoficjalnym romem który udaje oficjalnego globala..

2 godziny temu, FromWP napisał:

Podaj pełne oznaczenie wersji Miui (z literkami), albo zrzut ekranu. Prawdopodobnie kupiłeś telefon na rynek chiński z wgranym jakimś nieoficjalnym romem który udaje oficjalnego globala..

Screenshot_2022-09-27-19-09-45-948_com.android.settings.jpg

Na pudełku masz chińskie czy globalne oznaczenia? (najlepiej to stwierdzić po numerze modelu - M2011K2C to China, M2011K2G to Global). Skoro masz odblokowany bootloader, to zapewne chińska, ale najlepiej się upewnić.

Jeśli chińska, no to pozostaje wgranie miuipolska (mogę w tym pomóc).

15 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Na pudełku masz chińskie czy globalne oznaczenia? (najlepiej to stwierdzić po numerze modelu - M2011K2C to China, M2011K2G to Global). Skoro masz odblokowany bootloader, to zapewne chińska, ale najlepiej się upewnić.

Jeśli chińska, no to pozostaje wgranie miuipolska (mogę w tym pomóc).

Chińskie znaczki i tak jak piszesz M2011k2c.

Oj super by było jak bym mógł na Ciebie liczyć. A to prawda że czeka się za jakimś odblokowaniem 7 dni ? 

8 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Gdybyś miał zablokowany bootloader, to musiałbyś istotnie czekać. Ale nie masz, bo wersja chińska nie działa na Globalu bez odblokowanego bootloadera. Możesz od razu wgrywać TWRP i Xiaomi.eu/miuipolska (to to samo).

Super, czyli może jutro już za to się wezmę albo może jeszcze dziś. Zaraz odpalę laptopa i poszukam Twojego poradnika . Ale już mam stracha :)

Wgrali Ci oficjalnego globala, ale z powodu odblokowanego bootloadera (którego nie możesz zablokować) niektóre aplikacje i płatności nie będą działały. Jedyna rozsądną opcja to wgranie miuipolska, gdzie to powinno działać z odblokowanym bootloaderem. O ile Google nie wymyśli czegoś nowego w zabezpieczeniach, a ciągle kombinują.