latet

MMS-y w 4G (nie dochodzą)

Recommended Posts

Witam,

Telefon [Redmi Note 4G] z LTE mam od miesięcy, ale dopiero 2 tyg. temu mój operator (T-Mobile) raczył mi włączyć 4G.

Internet działa bardzo dobrze. Ale dziś zauważyłem, że nie odchodzą do mnie MMS-y, gdy tel. jest w trybie 4G. Dochodzi tylko jakby SMS z info, że nie można pobrać MMS-a, obok jest jakby przycisk do ponowienia próby, ale to nic nie dawało. Po ręcznym przełączeniu się na 3G MMS doszedł po kilkunastu sek.

Jak ten problem naprawić?

(Choć w obliczu tego zagrożenia http://di.com.pl/takze-twoj-telefon-z-androidem-mozna-zhakowac-jednym-mms-em-52705, to może lepiej go nie naprawiać :P

A próbowałeś na jakiejś innej karcie sim pobrać mms?  Spróbój wsadzić np. Plusa i zobacz czy dojdzie mms. U mnie od początku śmiga na 4G i wszystkie mms przychodziły. Aktualnie mam wersie Stable, ale wcześniej też było oki. Tel mam około 5 miechów.

Fajnie by było jakby ktoś z numerem w T-Mobile mógł potwierdzić, czy u niego to działa.

No ją mam akurat plusa więc nie pomoge :( może kup jakąś tanią starówkę plusa i zobacz czy lata, albo poczekaj może ktoś z t mobile się odezwie

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Fajnie by było jakby ktoś z numerem w T-Mobile mógł potwierdzić, czy u niego to działa.

Sprawdź, czy masz włączony internet APN i MMS jako T-Mobile i ustaw typ uwierzytelnienia na "PAP lub CHAP" (w obu). 

Pozdrawiam. 

Sprawdź, czy masz włączony internet APN i MMS jako T-Mobile i ustaw typ uwierzytelnienia na "PAP lub CHAP" (w obu). 

Pozdrawiam. 

Tak mam.

Chyba zresztą bez takich ustawień MMS-y nie dochodziłyby w ogóle, a nie tylko po 4G....?

Guest
This topic is now closed to further replies.