Skocz do zawartości

YouTube wyświetla filmy w przybliżeniu.


fełtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witka. Nie wiem co się odwaliło,ale YouTube zaczął mi wyświetlać filmy w przybliżeniu . Obraz zoomuje się na lewą stronę kadru. Nie pojęcia co może być. Macie jakieś pomysły? 

Kasowanie danych apki nie pomogło,odinstalować się jej nie da. WTF ? 

Telefon Xiaomi 12 

załączam screenyScreenshot_2022-09-20-19-50-43-268_com.google.android.youtube.thumb.jpg.c7dce5eff122de76b663403b1577e676.jpgScreenshot_2022-09-20-19-50-52-886_com.google.android.youtube.thumb.jpg.8707b340a66ffd9ab32aafddb1a9fab9.jpg

Edytowane przez fełtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was wie czy w Siajomi da sie zrobic miękki reset ktory nie kasuje zdjec itp,tylko (chyba) przywraca andka i apki od poczatku.Miałem kiedyś uawei i tak można było,że po aktualizacji robiło sie wipe cache . Bo tego youtube nie da sie odinstalowac,to moze takie cos pomoze,o ile sie w Xiaomi da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2022 o 13:33, uremytoy napisał:

Zainstaluj YouTube revanced i tu zobacz https://revancedapk.com/ . Zwykle YouTube możesz uśpić

Wysłane z mojego M2012K11G przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję kolego,Ty jako jedyny miałeś ochotę pomoc. Wczoraj przez przypadek odkryłem dlaczego tak się stało. Nie mam pojęcia jak tą funkcję włączyłem,bo po prostu o niej nie widziałem. Ale jak wyciągasz boczne ikony to robiąc to na YouTube wysuwa się dodatkowe menu i było klikniete 2K. 

Screenshot_2022-09-26-08-27-36-678_com.google.android.youtube.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...