Skocz do zawartości

X3 pro 8gb - Aparat poświaty/smugi


lovehate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stałem się dziś właścicielem tego telefonu i występuje problem w postaci poświat przy robieniu zdjęć. Każde światło na tylnej kamerze daje poświatę. Jak to naprawić? Nawet robienie zdjęcia tam gdzie okno bądź monitor daje takie poświaty.  Przedni aparat 0 problemów 0 poświat. Telefon był jakiś czas nie użytkowany ale wcześniej nie było tego problemu. Zdjęcie niestety z wyświetlacza telefonu bo jeszcze nie wgrałem na niego nic.

smugi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam inne pytanie ale dotyczące też aparatu. Czy jest jakiś sposób żeby aparat zapamiętywał włączenie lampy błyskowej? Po każdym wejściu w aparat lampa jest wyłączona, przecież można hopla dostać robiąc zdjęcia wieczorem bo trzrba za każdym razem włączać. Też tak macie czy u mnie jest coś nie tak? Wersja androida nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że jest opcja "auto" ale ona średnio się sprawdza, często trzeba doświetlić zdjęcie lampą podczas kiedy ona automatycznie się nie włączy. Po prostu wystarczyło by żeby przy ręczny ustawieniu lampy zapamiętywało ostatni stan i w takim była po ponownym wejściu w aparat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...