Skocz do zawartości

Promocja z Aliexpress


Sylwester Nowaczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej promocji? 

http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-bande-originale-MiBand-smart-Bracelet-Fitness-Tracker-portable-etanche-IP67-Smartband-pour-Android-4/32395919682.html

Chciałbym kupić kilka sztuk, lecz nie wiem czy Chińczyk jest wiarygodny. 
 

Z góry dzięki za szybką pomoc! 

Edytowane przez Sylwester Nowaczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej promocji? 

http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-bande-originale-MiBand-smart-Bracelet-Fitness-Tracker-portable-etanche-IP67-Smartband-pour-Android-4/32395919682.html

Chciałbym kupić kilka sztuk, lecz nie wiem czy Chińczyk jest wiarygodny. 

 

Z góry dzięki za szybką pomoc! 

 

Sprzedawca bez ani jednego komentarza

+

Sprzedaż poniżej ceny sprzedaży Xiaomi

=

Na 100% oryginał, możesz brać w ciemno ;)

Edytowane przez Accessories 4 You
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

A ta: 

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Miband-Bluetooth-Smart-Bracelet-For-Mobile-Phone-p-937201.html

Przy wzięciu 3 sztuk jest zniżka. No i wysyłka z UK, więc będzie szybciej. Tylko, czy to pewny sprzedawca? I czy pewne są te kolorowe paski do Mibanda? Na GearBest się przejechałem. Dostałem podróbę pomarańczowej opaski, mimo że dopłaciłem do oryginału. 
Kupował ktoś gumowe lub skórzane opaski z tej strony?

Edytowane przez Sylwester Nowaczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem w bangood opaskę vidonn x6. Wysłano (podobno) do mnie 15.06, dzisiaj mamy .... ? Oczywiście z UK, miało być szybciej. Mój błąd że wziąłem darmową czyli nierejestrowaną przesyłkę i teraz ją do nich że nie mam a oni że wysłali. Nie ma trackingu, dziękuje i do widzenia. Chcesz to ryzykuj ale bierz przesyłkę rejestrowaną inaczej nic nie udowodnisz w razie skuchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem w bangood opaskę vidonn x6. Wysłano (podobno) do mnie 15.06, dzisiaj mamy .... ? Oczywiście z UK, miało być szybciej. Mój błąd że wziąłem darmową czyli nierejestrowaną przesyłkę i teraz ją do nich że nie mam a oni że wysłali. Nie ma trackingu, dziękuje i do widzenia. Chcesz to ryzykuj ale bierz przesyłkę rejestrowaną inaczej nic nie udowodnisz w razie skuchy.

Dziesiątki rzeczy kupiłem od nich, trzy telefony, z których jeden reklamowałem. Kazali odesłać do nich, potem okazało się, że jakoś zginął u nich na poczcie. Zaproponowali inny model o podobnych parametrach. Pasował, to przysłali. Zacznij grzecznie z nimi rozmawiać, każą poczekać jeszcze trochę. Za kilka dni ponów rozmowę. Na pewno wyślą Ci jeszcze raz.

HM NOTE1 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banggood nie znam, jak chcesz to dla forumowiczow mam Mibandy po 89zł, na 100% orginał. Przy zakupie 3szt wysyłke kurierem masz też gratis = we wtorek masz sprzet u siebie. Jak coś to pisz na PW

 

Kolorowe opaski (10000% orginał) po 20zł (zółte i niebieskie)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem w bangood opaskę vidonn x6. Wysłano (podobno) do mnie 15.06, dzisiaj mamy .... ? Oczywiście z UK, miało być szybciej. Mój błąd że wziąłem darmową czyli nierejestrowaną przesyłkę i teraz ją do nich że nie mam a oni że wysłali. Nie ma trackingu, dziękuje i do widzenia. Chcesz to ryzykuj ale bierz przesyłkę rejestrowaną inaczej nic nie udowodnisz w razie skuchy.

A którego kuriera wybrałeś? 

Ja mam za free z UK dwa do wyboru: "PLI International Mail" lub "Sweden Post". 

Którą lepiej? Po dzisiejszym kursie MiBand wyjdzie jakieś 75 zł za sztukę. 

Z GearBest wyjdzie mi po 67 zł/szt. więc taniej. 

Teraz mam zagwostkę, czy wziąć taniej i dłużej poczekać, czy trochę drożej i mieć wysyłkę z UK? I czy ta wysyłka z UK faktycznie będzie szybciej? 

Dodam, że aż tak mi się nie śpieszy, choć miłoby było dostać szybciej ;)

Edytowane przez Sylwester Nowaczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem w bangood opaskę vidonn x6. Wysłano (podobno) do mnie 15.06, dzisiaj mamy .... ? Oczywiście z UK, miało być szybciej. Mój błąd że wziąłem darmową czyli nierejestrowaną przesyłkę i teraz ją do nich że nie mam a oni że wysłali. Nie ma trackingu, dziękuje i do widzenia. Chcesz to ryzykuj ale bierz przesyłkę rejestrowaną inaczej nic nie udowodnisz w razie skuchy.

 

W UK mają fatalną pocztę, nie zamawiałem dużo bo tylko jakieś 10x ale prawie zawsze były jakieś problemy i opóźnienia, bez znaczenia czy przez royal fail czy DHL. Szybciej do mnie dochodziły paczki lotnicze z Koreii niż z UK DHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...