Jump to content

Cyfrowa równowaga

Lukas84

Recommended Posts

Witajcie. Krótko i zwięźle.

Poco X3 Pro. Miui 13 .

Jest jakiś sposób na wyłączenie tej badziewnej Cyfrowej równowagi ?? Da się tego pozbyć w jakiś nieinwazyjny sposób - bez grzebania w roomie etc ?? Poradniki na odinstalowanie nie działają - nie ma opcji wyłącz.

5 godzin temu, Hidnam napisał:

Aplikacja "hidden settings for miui" spróbuj tam to zastopować i wyłączyć.

Dzięki za podpowiedź, ale niestety to też nie działa. Robi to samo co apka "uruchamiacz aktywności" opisany tutaj gdzieś, więc w przypadku tego bubla - nie da się. No cóz, trzeba z tym żyć jakoś najwidoczniej. Powywalałem wszystkie uprawnienia, wszystko... i tyle. Moóże kwestia miui 13, może czegoś innego... Na szczęście nie sypie powiadomieniami jak inne apki w stylu "Włącz odnajdywanie urządzenia" - nie mam zamiaru, telefon służy jako 'domowy', włącz coś tam, utwórz kopię w chmurze.. pojecia nei mam jak się tego pozbyć.

7 godzin temu, CzesioZuch89 napisał:

A co to takiego? U mnie nigdy się nie pojawiło. Co innego codzienne tapety. Często wracają powiadomienia pomimo ich wyłączenia.

RAczej chyba każdy to ma i u kazdego sie pojawia - jesli masz globala.

Screenshot_2022-08-31-15-59-56-770_com.android.settings.jpg

Może nie przeszkadza, ale pracuje w tle, gromadzi dane tworzy logi, jak ktoś tego nie używa to zbędny na siłę wrzucony dodatek.
Ja to wyłączyłem programem, w googlu wpisać cybercat debloating, na XDA jest temat z programem, sporo śmiecia można właśnie wyłączyć nim.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka