Jump to content

mObywatel i root

Recommended Posts

Cześć, 

kupiłem MI9SE, zrootowany 'fabrycznie' przez chińczyków z systemem global. Problem jest taki że nie działa mi Magisk/nie da się go zainstalować (nie pamiętam dokładnie, bo robiłem to jakiś czas temu wg. szczegółowych instrukcji z neta). Czy jest jakaś możliwość zrobienia czegoś, żeby działały apki wrażliwe na roota? Wyczyszczenie i nowa instalacja systemu? Zapłacę komuś kto mi to naprawi (proszę wziąć pod uwagę, że standardowy sposób z Magiskiem nie działa).

• 5 weeks later...

Dziś sprawdziłem, bo nie dało mi spokoju.

Wszytko najnowsze, wystarczyło ukryć Magisk, nie mam dodatkowych modułów zainstalowanych.

Dodałem też blokowanie mOby do listy aplikacji.

MIUI v13.0.13

ps. w Magisk mam dość mocną listę aplikacji, dla których ukrywam roota, bo walczę z innymi aplikacjami :) to znaczy, nie mogę zainstalować aplikacji z Google Play, twierdzi, że  "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją".

Edited by mago

Mi 11 lite 5g, odblokowany bootloader, bez root. Miałem również problem z MObywatel, zgłosiłem do twórców. Okazało się, że aplikacja widziała zainstalowane lecz nie używane aplikacje działające przy zrootowanym aparacie, które przywróciłam z chmury. Wystarczyło usunąć te aplikacje i wszystko działa bez problemu.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka