Skocz do zawartości

Bricked, 0 reakcji.


Pedrozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Odkopię temat bo właśnie walczę z Mi3.

Na poprzedniej stronie @Acid i @OutSideR spierali się o to czy mostek na cały czas czy tylko na wejście.

Grzebałem za tym tematem kilka godzin bo świtało mi w głowie, że kiedyś coś czytałem o portach 9008, 9006. I teraz dopiero znalazłem. Wcześniej probowałem tak jak OutSideR pisał, cały czas na mostku bo tak jest wszędzie w turtorialach. I dostawałem efekt identyczny jak OutSideR na telefonie kolegi, czyli Waiting for device po 7 sekundach. Dodam, że do MiFlasha wchodziłem na 9008 tak jak Acid pisał. Przed chwilą wypróbowałem trik z odłączeniem mostka po starcie flasha i zadziałało. Po 7 sekundach wyskoczyło Waiting for device, a telefon przełączył się w 9006 i po pół minuty (instalował sterowniki) poszedł dalej i telefon znów żywy.

 

Inna sprawa, że telefon śmiga bez problemu, mam MiuiPolska, ale jak wejdę w fastboot to mi go komp nie wykrywa i się wyłącza po minucie. W ogóle z tego samego punktu wyszedłem. Używałem testpointów by przywrócić fastboot do formy, przeszedłem przez bricka i wróciłem do punktu wyjścia. Chyba to zostawię bo wszystko śmiga poprawnie, a w razie awarii zawsze można poradzić test pointami. Chyba, że macie inne pomysły? 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tak grafika jest normalnie jak w fastboot powinna być. Tylko komp go nie widzi, a po minucie się wyłącza fastboot. Wszystko inne w telefonie działa jak należy. Dodam jeszcze, że majstrowałem przy partycjach. Było cwm, repartition, twrp, cm i później powrót. Pierwszy moment w jakim nie działał fastboot był gdy po repartycjonowaniu chciałem zmienić cwm na twrp i musiałem obejść przez flashify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, baku1991 napisał:

Dodam, że do MiFlasha wchodziłem na 9008 tak jak Acid pisał. Przed chwilą wypróbowałem trik z odłączeniem mostka po starcie flasha i zadziałało. Po 7 sekundach wyskoczyło Waiting for device, a telefon przełączył się w 9006 i po pół minuty (instalował sterowniki) poszedł dalej i telefon znów żywy.

No dobra. Po tej zabawie masz log zapisany. Ile on liczy, czy jest to kilka kilo (przeważnie 8-15 kB) czy jest duży 1-2 MB. A jak jest ten większy to czy masz tam taki wpis "Delete drive layout" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...