Skocz do zawartości

Sterowniki, problem z zainstalowaniem :(


Kolczyk1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

może już trochę za stary jestem 😩 na ogarnięcie tych sterowników ale znów mam problem żeby podłączyć telefon do kompa. 

Sterowniki pobrałem z neta, robiłem z instrukcją zawartą w poradniku na stronie od sterowników i ........ nic podłączam tel. i dalej lipa.

Może ktoś pomóc ogarnąć ten temat??

I zadam tutaj jeszcze pytanie czy warto robić bootloadera czy zostawić na oficjalnym romie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem  ale sadzac po dacie przy twoim nicku to jestem sporo starszy od ciebie i nie mam problemow. Podlączasz telefon  wrzucasz rozpakowane sterowniki - wchodzisz w menedzer urzadzeń patrzysz przy czym masz przewaznie żółty wykrzykni to pewnie bedzie telefon, klikasz na to i dajesz zainstaluj sterowniki - wskazujesz mu miejsce gdzie sa  i instalujesz. I od tego momentu  komp musi widziec fona. A oczywiscie że warto zmienic rom. Dopiero wtedy zaczyna się zabawa : )  .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof 68 odświeżyłeś mi kolego pamięć Wszystko zrobiłem dobrze tylko podpiąłem usb c i do kompa i do tel i wtedy cisza teraz podpięty zwykłym kablem i działa
A odpowiecie mi na pytanie czy warto odblokować bootloadera czy pozostać na oficjalnym romie??

Wysłane z mojego 2201122G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kolczyk1981 napisał:

@Krzysztof 68 odświeżyłeś mi kolego pamięć emoji1.png Wszystko zrobiłem dobrze tylko podpiąłem usb c i do kompa i do tel i wtedy cisza teraz podpięty zwykłym kablem i działa emoji6.png
A odpowiecie mi na pytanie czy warto odblokować bootloadera czy pozostać na oficjalnym romie??

Wysłane z mojego 2201122G przy użyciu Tapatalka
 

Warto jak chcesz inny ROM. Nie ma prostej odpowiedzi na Twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...