Skocz do zawartości

MIUI 7 już w sierpniu?


m4ci3k_sz

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko dla zasady nazwali to 7, bo rok minął, szkoda numerka marnować było

A teraz najlepsze: w build.prop z dzisiaj jest wciąż miui Version = V6.

...Niestety instalacja frameworków wywala błąd apktool... No to po zabawie póki co.

Dupa:

dpaste.com/0MVP0ZF

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie bo sie troche zaplatalem w tych nowosciach redmi note 2 nie ma slotu sd ale bedzie dostepny w wersji 32 gb tak ? Ktos mzoe potwierdzic? Z gory dziekuje.

Tak, 16/32 gb i 2ghz lub 2.2

W ogóle to Lamcza zwracam honor, miałeś rację że Xiaomi może zrobić go na mtk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że tak bo Xiaomi tłumaczy to jakimś wsparciem sprzętowym do szyfrowania czy czegoś tam.

Dlatego problem jest na nowych Snapdragonach (Note PRO i Mi4i) a nie ma na starym Mi2.

 

Redmi Note 2 jest na mediateku (nowym) więc można założyć, że też będzie miał taką możliwość.

 

Ale nie przesadzajmy. W praktyce chodzi tu tylko o nadpisanie recovery od Xiaomi i problem sie rozwiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tu uwierzyć w ten mniejszy drenaż baterii, skoro to taka trochę większą kosmetyka MIUI, niżeli cotygodniowe aktualizacje?

Z czego może wynikać to (jak narazie) TEORETYCZNE mniejsze zużycie baterii? Acid, mając dostęp do alfa, zauważyłeś jakąś poprawę? Czy nie było na tyle czasu / okazji / sensu, by to sprawdzać.

Bo dla mnie osobiście, kwestia pracy na baterii jest najważniejsza. Bo tutaj poprawek nigdy dość.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej jednak liczę na te odblokowane Motywy. Mam dużo kupionych i niewidocznych motywów :(

Acid mam nadzieję, że wrzucisz to do romu lub w jakikolwiek inny sposób udostępnisz?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa. Działa nawet teraz na v6.

Wysłano z MI Note

Do niedawna w muzyce jak czegoś szukałem to zaowazylem ze praktycznie niczego nie było no np Rihanny znajdowało mi jedynie parę piosenek i po prostu myślałem ze w chinach zaczęły działać prawa autorskie i po prostu pousowali wszystko z serwerów. A tera nagle wszystko zaczęło działać. Czyli co to nie była wina serwerów tylko aplikacji tak? I prawa autorskie dalej nie istnieją? Dla mnie to ważna sprawa bo to takie nasze darmowe spotify:)

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid uda Ci się dziś MIUI7 ogarnąc ?

Brak ETA nawet...

Czyli co to nie była wina serwerów tylko aplikacji tak? 

Wina samej usługi. Nie wiem czemu ale mało ludzi tutaj sobie zdaje sprawę, że kilka aplikacji w MIUI jest typowo online i nie ważne czy masz rom w wersji 5.4 czy 5.8. Przykładem są Motywy i Muzyka (online).

Najbardziej jednak liczę na te odblokowane Motywy. Mam dużo kupionych i niewidocznych motywów :(

Acid mam nadzieję, że wrzucisz to do romu lub w jakikolwiek inny sposób udostępnisz?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Wrzuciłem do 5.8.6 (na swój telefon i do skryptu). Jednak nie wiem jak będzie przy v7. 

Nie doszedłem jeszcze do tego etapu by sprawdzić działanie patchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Wrzuciłem do 5.8.6 (na swój telefon i do skryptu). Jednak nie wiem jak będzie przy v7. 

Nie doszedłem jeszcze do tego etapu by sprawdzić działanie patchy.

 

A można prosić o ten "zmodowany" 5.8.6? 

Edytowane przez keiw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu odpowiedź jednego z devów Xiaomi czemu nie ma Androida L.

W sumie napisał to tak jak ja to ludziom tłumaczyłem.

 

(tłumaczenie z google translate)

http://dpaste.com/204ZPHY#wrap

 

Oryginał:

http://www.miui.com/thread-2778052-1-1.html

 

 

W sumie chodzi o to, ze nie można tak bezpośrednio porównywać MIUI 7 na 4.4 do Androida 5 czystego.

MIUI ma wiele swoich mechanizmów, swój kernel Androida i dużo rozwiązań albo dorównuje Google Android L lub je przewyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...