Skocz do zawartości

MIUI 7 już w sierpniu?


m4ci3k_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem, gizchina ale czasami jest w takim newsie ziarnko prawdy. Podobno Xiaomi zawsze w sierpniu wydaje nowe wersje.

Gdyby za 3 tygodnie miałbyc MIUI 7 to już byłby ślad w obecnym MIUI. A nie ma. Z reszta kompletnie nie widzę sensu wydawania 7 rok po 6.

Gizchina tylko wymyślają plotki siedząc na kiblu z papierosem. A reszta przepisuje bez żadnej weryfikacji.

Wysłane z MI Note Pro

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za 3 tygodnie miałbyc MIUI 7 to już byłby ślad w obecnym MIUI. A nie ma. Z reszta kompletnie nie widzę sensu wydawania 7 rok po 6.

Gizchina tylko wymyślają plotki siedząc na kiblu z papierosem. A reszta przepisuje bez żadnej weryfikacji.

Wysłane z MI Note Pro

Ale newsy są? Są. Odwiedzenia są? Są. Sensacja jest? Jest. Czyli wszystko się zgadza

Wysłane z mojego LG-D855

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobacz temat na forum MIUI. To jest grafika z zapowiedzi najbliższej konferencji Xiaomi.

Cytat:

"Hey MIUIers,
Xiaomi New Product Launch Event is coming on Aug.13, 2015! And it's confirmed, MIUI 7 will be released!"

Też nie widzę sensu zwłaszcza, że ledwo opanowali V6. Chyba, że celowo się obijali pracując nad V7.

Edytowane przez preston2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI 7 Fit models: Millet 3, 4 millet, millet 4i, millet Note / top version, 2 red rice, red rice Note 4G, red rice 2A

Może to będzie design z tej wersji alfa?

Na liście nie ma Mi2 i starych Redmi.

To dobrze bo to oznacza, że może być tu Android 5.1.

Wysłano z MI Note

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ul widzę ze mój note note lte się lapie:) tylko w sumie zastanawiam się czemu skoro w sumie niedawno wyszedł v6 i aktualnie jest o wiele ładniejszy i lepszy o innych nakładek. Co jeszcze tu można udoskonalić - zmienić?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Moim zdaniem wygląd będzie prawie jak MIUI 6. Nie wierzę, by design był tak odmienny jak między v5 a v6. Stawiam, że v7 to v6 po liftingu z Androidem 5.1.

Wysłano z MI Note

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jedna wielka kpina. Jak mozna wydawac kolejna efycje nie dopracowywujac poprzedniej? Miui 6 jest takie nafaszerowane bledami jak ser szwajcarski....

Wymienie tylko kilka:

Drenaz baterii przez procesy,

Bateria z romu na rom wytrzymuje coraz mniej

Losowo nie dzialajacy budzik

Czarne ikony

Restarty miui

Motywy ktore nie dzialaja jak powinny

Aplikacja internet

Trzaski w glosnikach

Grzanie sie komorki

Godziny ciszy

I mase innych mniej lub bardziej waznych...

Mozna naprawiac bledy a nie wprowadzac nowe a stare zlewac cieplym moczem, i wydawac kolejny numerek.

Bzdura. Co ma jedno do drugiego.

Tu zmieni się wygląd i może Android.

Bugami zajmuje się inna grupa.

Bugi zresztą dotyczą aplikacji czy usług. I tu nowe MIUI nie ma wpływu.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell, ale skąd wiesz, co oni w tym MIUI v7 poprawią/zrobią/zepsują? No nie wiesz! Może właśnie po to jest ta 7... Po 2 trzeba pamiętać, że korzystamy z wersji dev, nie stable, może na stable w OTA w chinach takich cyrków nie ma? Po drugie 3/4 wymienionych przez Ciebie procesów do "naprawy" u mnie nie uświadczysz...  Bateria trzyma 2-3dni, budzik działa normalnie (bez godzin ciszy, przestałem się w nie bawić), czarnych ikon nie miałem i nie mam, telefon mi się nie restartuje, motywy normalnie działają, żadnych trzasków też nie uświadczyłem... To jest dev i niestaty/stety ma prawo mieć błędy, a jako, że Xiaomi nie jest oficialnie na naszym rynku to nie powinniśmy o to spinać zadka... W końcu w Chinach na stable może być wszystko idealnie ;-;

 

A co do samego MIUI 7... Jakoś mnie to nie obchodzi, niech sobie wydają, a ja najwyżej zostane na MIUI 6 jeżeli 7 mi nie będzie odpowiadać ;-;

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... normalnie bym nie skomentował tego (... a trzymał się tematu bo widzę, że znowu robisz offtop) - ale nie masz racji.

Twój błąd w myśleniu i logice wziął się z tego, że bierzez MIUI 7 czy 6 czy 5 jako coś pojedynczego. A to nieprawda.

 

Nie masz widać pojęcia o tym, że w MIUi dużo rzeczy jest oddzielonych od siebie. Aplikacje np. są autorskie Xiaomi, łączy je wygląd ale same w sobie często są robione przez podwykonawców. 

 

Dla przykładu: jak masz czarne ikony to żaden MIUI 7 czy 8 tego nie poprawi bo problem leży w innej warstwie oprogramowania rozumiesz? Nawet jeśli v7 da Androida 5.1 to tu przyjadą inne funkcje, inne poprawki i pewnie inne błędy. 

Ale takich czarnych ikon nie poprawią bo to leży np. w MiHome i tu poprawka musi być niezależna od tego czy to będzie na v6 czy v7. Kumasz? 

 

Bateria np. zależy od usług i tu też one są niezależne od niektórych części systemu. 

 

Podsumowując Twój brak logiki i niewiedzę: update do v7 nie musi naprawić bugów związanych z aplikacjami. 

Jeśli MIUI 7 to nowy wygląd + Android 5.1 (przypuszczenie) to update nie dotknie źródła aplikacji, które działają i będą działać tak samo niezależnie od tego jaki tam będzie w telefonie Android. 

Co najwyżej zostaną dostosowane do UI czy czegoś tam jeszcze w nowym Androidzie/MIUI.

 

To podstawa developerki Androida tak ... be te wu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Ty nie masz nie znaczy ze nikt tych blędów nie ma. Nie pisałem nawet na swoim przykładzie, a na tym co się czyta co kolejny numerek. Sam także ni z gruchy i ni z pietruchy uswiadczyłem błąd z budzikiem, że nie zadzwonił. To nawet stare komórki nie miały takich błędów!

Bzdure to akurat ty teraz psizesz. To mowisz ze miui 6 i miui 5 to tylko zmiana wygladu tez byla? Auto jak robia to tez tylko zmieniaja wyglad :smile: hahaha. Wiadomo ze podstawa jest andek i bedzie jakas czesc wspolan, ale bez przesady. Widze poczules sie urazony, bo sam masz udzial w poprawianiu miui.... Uwielbiam miui ale nie zamierzam byc zaslepiony jak fanatycy iphonow i ios. A miui 6 ma duzo bledow i wiele osob tez tak uwaza. Jest niedopracowany!

Jeżeli ja tego nie mam, to znaczy, że masz w swoim telefonie coś co to powoduje, wystarczy pogłówkować, pokombinować i być może się okaże, że wszystko będzie działać? Jak sam mówiłeś, problem z ikonami wywołuje niby SuperClean... Jeżeli tak, to go wyłącz, problem z głowy, ikony z głowy! :o Koniec Off-topu

 

Jeżeli MIUI 7 będzie na 5.1 to jestem bardzo ciekawy jak będzie śmigać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI 7 Fit models: Millet 3, 4 millet, millet 4i, millet Note / top version, 2 red rice, red rice Note 4G, red rice 2A

Może to będzie design z tej wersji alfa?

Na liście nie ma Mi2 i starych Redmi.

To dobrze bo to oznacza, że może być tu Android 5.1.

Wysłano z MI Note

I do mipada ma nie byc? Mi2 tez mial nie miec miui 6 na androidzie 4.4 a mial na 5.0. Do niedawna nawet miui 7 mialo nie byc. Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snapdragona 820 w Mi5 nikt przecież nie potwierdził (... Mi5 zresztą też)

Tu o MIUI 7 jest pewne bo napisała to Wuna.

 

A lista urządzeń jest faktycznie niepewna bo pojawiła się na Weibo. Co prawda napisał to gość, który już wcześniej dawał leaki o MIUI ale dla mnie póki nie napiszą tego oficjalnie na forum en to nic nie będzie pewne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za 3 tygodnie miałbyc MIUI 7 to już byłby ślad w obecnym MIUI. A nie ma. Z reszta kompletnie nie widzę sensu wydawania 7 rok po 6.

Gizchina tylko wymyślają plotki siedząc na kiblu z papierosem. A reszta przepisuje bez żadnej weryfikacji.

Wysłane z MI Note Pro

 

Widzisz, nikt niestety nie jest wszechwiedzący :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko hm poprzednio było wiadomo o v6 znacznie wcześniej. W plikach romu a szczególnie w grafikach pojawiały się już prefiksy v6 na parę miesięcy przed 16 sierpnia 2014. Podobnie z MiPadem - tam było v6 mimo, że Xiaomi (hehe) o tym nigdy nie wspomniało i nie nazwało tego tak. Nabrali wtedy wody w usta. I co wyszło? Rom dla MiPada (i wtedy Nexusa 7) okazał się w 95% wyglądem taki sam jaki dostali wszyscy w telefonach po 16 sierpnia - kiedy Xiaomi "oficjalnie" wszystkim pokazało v6. 

 

Teraz jest coś innego. Do 13 zostało parę dni a w romie nie ma nic co by sugerowało MIUI 7. Stąd moje niedowierzanie te kilka postów temu. 

 

Dlatego też myślę, że to bardziej marketing. MIUI 7 będzie jak 6 + jakieś zmiany UI typu kwadratowe elementy zamiast okrągłych. 

I wciąż będzie kolorowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...