Jump to content

REDMI 9T PROBLEM POMOCY

Recommended Posts

Witam mam pytanie moze będzie ktoś mi mógł wstanie pomóc odpaliłem po 1-2 redmi 9t podłączyłem do ładowania podładował sie troche chciałem zrobić reset do ustawien fabrycznych kilknąłem potwierdziłem i czarny ekran w necie znalazłem że to pare minut a juz mineło dobry pare godzin i dalej wciskałem przycisk power i nic nie reaguje w czym tkwi problem źle zrobił sie ten reset czy jak?

Witajcie

Dopiszę się do tematu, Redmi 9T od jakiegoś czasu po użyciu uruchom ponownie lub wyłącz telefon nie da się załączyć.

Czarny ekran, żadna kombinacja przycisków nic nie daje, ostatnim razem po tygodniu w końcu zareagował ładowaniem po podłączeniu do kompa i po krótkim czasie dało się go włączyć.

Dziś to samo, pewnie znowu będę musiał czekać aż się rozładuje.

Co może być przyczyną? Telefon na oryginalnym najnowszym sofcie, nic nie ruszane, numeru miui nie pamiętam teraz.

Ostatnio zapełniłem prawie całą pamięć zdjęciami, czy to może dawać taki problem?

EDIT

Dobra, teraz doczytałem w temacie Poco M3 czyli serwis mnie czeka i chyba wymiana płyty głównej, na danych mi nie zależy więc leci na gwarancję.

Edited by BlackC