Skocz do zawartości

Xiaomi 12 - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.37.0.SLCCNXM - Android 12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi 12 (nazwa kodowa: cupid).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_XM12_V13.0.37.0.SLCCNXM_v13-12.zip/download

Jak przejść z ROM-u fastboot na recovery - poradnik: https://miuipolska.pl/jak-przejsc-z-rom-u-xiaomi-eu-fastboot-na-xiaomi-eu-recovery/

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, QBAQ napisał:

Rozumiem, że ROM do instalacji pod TWRP Recovery? Root później starą metodą, tj. magisk w TWRP?

Tak i tak. Inaczej nie dawałbym linka do poradnika przejścia z ROM-u fastboot na ROM pod TWRP.

Godzinę temu, QBAQ napisał:

No i co z uprawnieniami aplikacji, np. przeglądarki? 

Nie powinny się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ROM i root weszły gładko, za to znowu widzę że zaczyna się uszczęśliwianie użytkownika wodotryskami w przeglądarce (która na szczęście ma chociaż dostęp do pamięci wewnętrznej).

Jakieś zakładki, których nie da się usunąć, YouTube i inne pierdy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy TWRP jest w romie? bo po wgraniu tej aktualizacji i wybraniu uruchom w TWRP w aktualizacje uruchamia TWRP miui i tak samo jak wybieram zainstaluj aktualizacje.

mam taki błąd i TWRP mogę tylko uruchomć z polecenia "fastboot boot twrp.img"

image.thumb.png.e4b15ba26a0dfd7853a372adec00f3d1.png

po instalacji aktualizacji wybrałem "SLOT A" i reboot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. przejście z fasboot na twrp. wgrałem wg. poradnika TWRP komendą fasboot boot twrp.img i zainstalowałem nowy rom xiaomi.eu 13.0.37 i na końcu reboot slot A. system działa, ale nie ma TWRP, czy z recovery miui czy kombinacja klawiszy vol+ power to wchodzi w recovery xiaomi. BRAK TWRP. jak z następną aktualizacją sobie poradzić, znowu wgrywać fasboot boot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, QBAQ napisał:

Nie wiem jak u Was, ale u mnie urządzenie grzeje się niemiłosiernie przy zwyczajnym korzystaniu; Messenger/Whatsapp, przeglądarka, jakiś tiktok... i masakra. Throttling straszny :(

Nic takiego nie ma miejsca 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...