Jump to content

Xiaomi 12 - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.37.0.SLCCNXM - Android 12

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi 12 (nazwa kodowa: cupid).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_XM12_V13.0.37.0.SLCCNXM_v13-12.zip/download

Jak przejść z ROM-u fastboot na recovery - poradnik: https://miuipolska.pl/jak-przejsc-z-rom-u-xiaomi-eu-fastboot-na-xiaomi-eu-recovery/

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Rozumiem, że ROM do instalacji pod TWRP Recovery? Root później starą metodą, tj. magisk w TWRP?

No i co z uprawnieniami aplikacji, np. przeglądarki? 

Edited by QBAQ

Godzinę temu, QBAQ napisał:

Rozumiem, że ROM do instalacji pod TWRP Recovery? Root później starą metodą, tj. magisk w TWRP?

Tak i tak. Inaczej nie dawałbym linka do poradnika przejścia z ROM-u fastboot na ROM pod TWRP.

Godzinę temu, QBAQ napisał:

No i co z uprawnieniami aplikacji, np. przeglądarki? 

Nie powinny się zmienić.

Ok, ROM i root weszły gładko, za to znowu widzę że zaczyna się uszczęśliwianie użytkownika wodotryskami w przeglądarce (która na szczęście ma chociaż dostęp do pamięci wewnętrznej).

Jakieś zakładki, których nie da się usunąć, YouTube i inne pierdy... :(

czy TWRP jest w romie? bo po wgraniu tej aktualizacji i wybraniu uruchom w TWRP w aktualizacje uruchamia TWRP miui i tak samo jak wybieram zainstaluj aktualizacje.

mam taki błąd i TWRP mogę tylko uruchomć z polecenia "fastboot boot twrp.img"

image.thumb.png.e4b15ba26a0dfd7853a372adec00f3d1.png

po instalacji aktualizacji wybrałem "SLOT A" i reboot

dzięki Panowie. mnie dopiero pomogło jak z poradnika "jak przejść z romu fastboot na recovery" pobrałem recovery z pierwszego linka i dopiskiem [REC] i zainstalowałem jako obraz w TWRP uruchomionym z polecenia "fastboot boot". 

dzięki za podpowiedzi. Już wszystko hula👌👍

witam. przejście z fasboot na twrp. wgrałem wg. poradnika TWRP komendą fasboot boot twrp.img i zainstalowałem nowy rom xiaomi.eu 13.0.37 i na końcu reboot slot A. system działa, ale nie ma TWRP, czy z recovery miui czy kombinacja klawiszy vol+ power to wchodzi w recovery xiaomi. BRAK TWRP. jak z następną aktualizacją sobie poradzić, znowu wgrywać fasboot boot ?

Nie wiem jak u Was, ale u mnie urządzenie grzeje się niemiłosiernie przy zwyczajnym korzystaniu; Messenger/Whatsapp, przeglądarka, jakiś tiktok... i masakra. Throttling straszny :(

3 godziny temu, QBAQ napisał:

Nie wiem jak u Was, ale u mnie urządzenie grzeje się niemiłosiernie przy zwyczajnym korzystaniu; Messenger/Whatsapp, przeglądarka, jakiś tiktok... i masakra. Throttling straszny :(

Nic takiego nie ma miejsca