Skocz do zawartości

Samoczynne włączanie się ekranu


gruniu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio też zauważyłem że ekran zegarka sam z siebie podświetla się po najnowszej aktualizacji. Jak to Xiaomi coś naprawia by coś innego zepsuć

 😄

Być może to wina mi fitness po najnowszej aktualizacji apki zaczęło się to dziać.

Edytowane przez Ciarkol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Cześć, nie występuje już u Was ten problem? Kupiłem zegarek tydzień temu i u mnie co jakiś czas się wybudza. Zauważyłem, że dzieje się tak jak traci połączenie z bt. Jak wyłączę bt w telefonie, to od razu się wybudza, jak ponownie włączę, to też. W ustawieniach znalazłem opcję bluetooth->przypomnienie o rozłączeniu, ale ona nic nie daje, żadnej reakcji po włączeniu/wyłączeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2023 o 20:27, Michal Jackson napisał(a):

u mnie tak samo ale jakoś nie ma to dużego wpływu na funkcje i rozładowywanie baterii

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie jak wygląda u Was w Mi Fitness kwestia danych dziennych? U mnie pokazuje tylko ostatnie 3 dni, a w pozostałych brak danych. W tygodniowych i miesięcznych są wszystkie statystyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
u mnie tak samo ale jakoś nie ma to dużego wpływu na funkcje i rozładowywanie baterii
Ma wpływ i to diametralny-równie istotny jak samo notoryczne przesyłanie danych do telefonu , podświetlanie ekranu po kilkadziesiąt/set razy dziennie, przy łączeniu, rozłączeniu, każdej synchronizacji itp itd. U mnie przy włączonym BT bateria starcza na tydzień, przy wyłączonym BT wystarcza na 3 tyg bez ładowania.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba po to jest urządzenie żeby korzystać z jego funkcji, bo w przeciwnym przypadku wystarczy normalny zegarek w którym bateria starcza na 5 lat.
Ja mam BipS i jedyne co to wyłączyłem to ciągły pomiar pulsu i podnieś rękę aby aktywować ekran. Dziennie przychodzi mi spokojnie około 50 różnych powiadomień, a są dni że z samego MSG ponad 100. Bluetooth cały czas załączony i ładuję nie częściej niż co 30 dni.
Więc też bym był zniesmaczony jakbym musiał co tydzień ładować. Fakt nie jest to zły wynik w porównaniu np do modeli Samsunga gdzie ładowanie jest nawet co 24-36h

Wysłane z mojego PocoX3 NFC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...