Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 11i / Redmi K40 Pro /+ - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.10.0.SKKCNXM - Android 12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 11i / Redmi K40 Pro/+ (nazwa kodowa: haydn).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMK40Pro_MI11i_V13.0.10.0.SKKCNXM_v13-12.zip/download

Jak przejść z ROM-u fastboot na recovery? Poradnik tutaj: https://miuipolska.pl/jak-przejsc-z-rom-u-xiaomi-eu-fastboot-na-xiaomi-eu-recovery/

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Penerros Pobrałem paczkę z systemem jeszcze raz (chociaż sumy kontrolne w tej wcześniejszej się zgadzały). TWRP też pobrałem jeszcze raz ale tym razem z pierwszego a nie drugiego linku z artykułu "Jak przejść z ROM-u xiaomi.eu fastboot na xiaomi.eu recovery?". Instalacja bez błędów. System się uruchomił.

Tapatalk - Xiaomi Mi 11i



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się, mimo jakiś błędów na końcu... ale to chyba nie problem romu, bo nic nie wymieniłem poza plikiem twrp z pierwszego linku.

Ciekawi mnie tylko jak zainstalować twrp nie tracąc danych z telefonu. Jeżeli dobrze myślę to teraz jeżeli twrp nie udało się zainstalować, to aby zrobić update softu i tak muszę podłączyć telefon pod kompa, czy można już z update w tel?

 

Edytowane przez Penerros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ciekawi mnie tylko jak zainstalować twrp nie tracąc danych z telefonu. Jeżeli dobrze myślę to teraz jeżeli twrp nie udało się zainstalować, to aby zrobić update softu i tak muszę podłączyć telefon pod kompa, czy można już z update w tel?
 


Przy aktualizacji nie traci się danych. U mnie po uruchomieniu telefonu ponownie w recovery włącza się TWRP, więc będzie możliwość aktualizacji bez podłączania do komputera.

Tapatalk - Xiaomi Mi 11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWRP bootujesz przez terminal na komputerze, a nie flashujesz. Potem instalujesz paczkę z systemem i restart do systemu. U mnie jak uruchamiam telefon ponownie w recovery to uruchamia się TWRP - widocznie było w paczce z systemem.Screenshot_2022-08-08-10-48-53-976-edit_com.quoord.tapatalkpro.activity.jpg

Tapatalk - Xiaomi Mi 11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Penerros napisał:

Nie mam czegoś takiego, podczas wyłączania, a postępowałem zgodnie z instrukcją z forum.

Bo menu, które pokazuje kolega wyżej, trzeba włączyć w opcjach programisty.

Alternatywny sposób sprawdzenia to po prostu wywołanie ponownego uruchomienia telefonu i trzymanie od razu vol+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 6.08.2022 o 13:58, JayZ93 napisał:

Przy próbie aktualizacji wyskakuje mi taki błąd w TWRP, o co może chodzić?

Screenshot_2022-08-06-06-53-47.png

Cześć, 
Mam identyczny problem z tym, że jak instaluje drugie TWRP to nie chce odszyfrować partycji. A na tym chińskim idzie bez problemu . 
Pomoże ktoś ? Nie chce formatować danych, a system nie wstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...