Jump to content

Xiaomi Mi 11i / Redmi K40 Pro /+ - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.10.0.SKKCNXM - Android 12


Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 11i / Redmi K40 Pro/+ (nazwa kodowa: haydn).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMK40Pro_MI11i_V13.0.10.0.SKKCNXM_v13-12.zip/download

Jak przejść z ROM-u fastboot na recovery? Poradnik tutaj: https://miuipolska.pl/jak-przejsc-z-rom-u-xiaomi-eu-fastboot-na-xiaomi-eu-recovery/

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Link to comment
Share on other sites

@Penerros Pobrałem paczkę z systemem jeszcze raz (chociaż sumy kontrolne w tej wcześniejszej się zgadzały). TWRP też pobrałem jeszcze raz ale tym razem z pierwszego a nie drugiego linku z artykułu "Jak przejść z ROM-u xiaomi.eu fastboot na xiaomi.eu recovery?". Instalacja bez błędów. System się uruchomił.

Tapatalk - Xiaomi Mi 11iLink to comment
Share on other sites

Udało się, mimo jakiś błędów na końcu... ale to chyba nie problem romu, bo nic nie wymieniłem poza plikiem twrp z pierwszego linku.

Ciekawi mnie tylko jak zainstalować twrp nie tracąc danych z telefonu. Jeżeli dobrze myślę to teraz jeżeli twrp nie udało się zainstalować, to aby zrobić update softu i tak muszę podłączyć telefon pod kompa, czy można już z update w tel?

 

Edited by Penerros
Link to comment
Share on other sitesCiekawi mnie tylko jak zainstalować twrp nie tracąc danych z telefonu. Jeżeli dobrze myślę to teraz jeżeli twrp nie udało się zainstalować, to aby zrobić update softu i tak muszę podłączyć telefon pod kompa, czy można już z update w tel?
 


Przy aktualizacji nie traci się danych. U mnie po uruchomieniu telefonu ponownie w recovery włącza się TWRP, więc będzie możliwość aktualizacji bez podłączania do komputera.

Tapatalk - Xiaomi Mi 11i

Link to comment
Share on other sites

TWRP bootujesz przez terminal na komputerze, a nie flashujesz. Potem instalujesz paczkę z systemem i restart do systemu. U mnie jak uruchamiam telefon ponownie w recovery to uruchamia się TWRP - widocznie było w paczce z systemem.Screenshot_2022-08-08-10-48-53-976-edit_com.quoord.tapatalkpro.activity.jpg

Tapatalk - Xiaomi Mi 11i

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Penerros napisał:

Nie mam czegoś takiego, podczas wyłączania, a postępowałem zgodnie z instrukcją z forum.

Bo menu, które pokazuje kolega wyżej, trzeba włączyć w opcjach programisty.

Alternatywny sposób sprawdzenia to po prostu wywołanie ponownego uruchomienia telefonu i trzymanie od razu vol+.

Link to comment
Share on other sites

Takie pytanie bo czekam jeszcze na odblokowanie bl, jakim cudem jest wersja 13.0.10 skoro najnowsza jaka ja mam to 13.0.6? Zmieniony mam region na indie ale nowszej nie ma. Chodzi mi oczywiście o oficjalna wersję nie Xiaomi.eu

Wysłane z mojego M2012K11G przy użyciu TapatalkaLink to comment
Share on other sites

Rozumiem, mam wersję na Indie i jednak ta z tego tematu jest nowsza. Moja ma wersję poprawek datowaną na maj, gdzie ta jest z sierpnia. No cóż poczekam te kilka dni i odblokuje bootloader a potem się zobaczy

Wysłane z mojego M2012K11G przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
W dniu 6.08.2022 o 13:58, JayZ93 napisał:

Przy próbie aktualizacji wyskakuje mi taki błąd w TWRP, o co może chodzić?

Screenshot_2022-08-06-06-53-47.png

Cześć, 
Mam identyczny problem z tym, że jak instaluje drugie TWRP to nie chce odszyfrować partycji. A na tym chińskim idzie bez problemu . 
Pomoże ktoś ? Nie chce formatować danych, a system nie wstaje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzisiaj zauważyłem, że aplikacja banku Millennium zgłasza, że system jest zmodyfikowany i nie działa uwierzytelnianie biometryczne. Nie wiem czy działają płatności zbliżeniowe, wczoraj działały, dzisiaj nie próbowałem jeszcze. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...