Skocz do zawartości

Redmi 9C NFC – EEA Stable


rusiadek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy komuś udało się zaktualizować ten telefon. Próby aktualizacji zarówno z recovery jak i fastboot kończą się fiaskiem. Wychodzi na to, że ten soft jest zwykłym fakenewsem żeby pokazać, że próbują coś robić, ale z zerowym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ale czego gratulować ?
Większość ludzi nie grzebie w systemach telefonów, a ci co chcą grzebać no to muszą się wykazać jakąś tam znajomością zagadnienia i ta znajomość w miarę każdego grzebania w sofcie rośnie.
Kto nie lubi grzebać i fon ma mu służyć do tego do czego został w zamyśle producenta stworzony jedzie na sofcie fabrycznym,
Kto lubi grzebać, ma z tego frajdę, wrzuca nie fabryczne romy

A skoro nie ma wersji OTA no to przeciętny użytkownik nie będzie nawet wiedział że się pojawiła aktualizacja pod inny sposób aktualizacji.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem durne porównanie.
Widzę że Ty jesteś z tych co się jarają cyferkami i wniebogłosy
krzyczą że zbyt wolno się zmieniają nie mając pojęcia o zagrożeniach cyfrowych. To Cię uświadomię - czy masz zabezpieczenia z przed 5 lat czy z wczoraj to przejęcie telefonu jest praktycznie na takim samym poziomie zagrożenia.
Dopóki sam nie podejmiesz jakichś działań typu: klikanie w dziwne linki, instalowanie trefnych aplikacji, podawanie danych na spreparowanych stronach to możesz spać jak w skarbcu mennicy.
A mając nawet najnowszy pakiet bezpieczeństwa ( mam nadzieję że pojmujesz jego zasadę działania*) to wystarczy, że zrobisz jakiś nieodpowiedzialny ruch i masz np wyczyszczone konto w banku, czy przejęte konta internetowe.

*Pakiet bezpieczeństwa nie blokuje działań użytkownika.
Nawet Pegasusa nie da się ot tak zdalnie zasadzić komuś w telefonie.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czasami tak jest że przez kilka godzin, dni jest spowolnienie do póki się soft nie ułoży, jak po tygodniu dalej muli to trza by zrobić reset do fabrycznych.
Ewentualnie można spróbować czyścić pamięć podręczna wszystkich aplikacji ( też systemowych) potrafi pomóc ale diablo czasochłonne.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...