Skocz do zawartości

MIUI 22.7.13


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.07.2022 o 23:58, kozseb napisał:

Za granicą pewnie tel. będzie działał, gdyż nie komunikują się z polskimi sieciami. Zagraniczne sieci korzystają z roamingu więc jest od razu blokowane w Polsce. Jeśli chodzi o tel. to mam dowód zakupu i jestem ciekaw co na to powie Orange.
Napisałem również do sprzedawcy na Allegro, jest to lombard więc nie żadna firma krzak, dam wam znać jaka będzie reakcja obu stron.
Śmieszne jest to, że wszystko wydarzyło się przy aktualizacji.
@fk4mil dziękuje za znalezienie problemu, a reszcie również dziękuję za zaangażowanie.

nie będzie działał gdyż telefon z niespłacony rat jest na tej samej liście to telefony kradzione a baza jest wspólna dla wszystkich operatorów w eu 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tymik29 napisał:

Cześć proszę o wsparcie, nie mogę zainstalować najnowszej wersji romu na Mi 11 . Po wejściu do Twrp nie widzi sdcard danych . Wersja twrp 3.2_12-Mi11_v3.8.3_A12 informacja" Failed to decrypt user 0  Nie można odszyfrować z domyślnym hasłem. Może  trzeba będzie wykonać format Data. "

Zrobiłem Wipe data ale w dalszym ciągu taki sam błąd. a co za tym idzie nie mogę w zainstalować. Ma ktoś jakiś pomysł Z góry bardzo dziękuje dodam ze moja aktualna wersja 22.6.15

Jak kolega napisał, proszę wpisz przy włączaniu TWRP, hasło jakie używasz w komórce do blokowania - u mnie był PIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od początku, czy masz hasło w komórce - w systemie. np. PIN, długie hasło, odblokowanie odciskiem palca czy wężykiem?

Jak masz to usuń.
Kurcze wielkie dzięki poszło, nie sądziłem, że o takie zabezpieczenie chodzi twrp. Człowiek uczy się całe życie. Jeszcze raz dziękuję

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moja obserwacja po zainstalowaniu tej wersji na MI 10 Ultra:
Aktualizowałem system z wersji z lutego (na wcześniejszej wersji TWRP). Po zainstalowaniu nowej wersji TWRP, kompatybilnej z A12, pierwszy objaw to, że TWRP nie widziało partycji Data. Na szczęście dwa restarty pomogły i jakoś cudownie partycja się podmontowala. Sama instalacja MIUI poszła zupełnie bezproblemowo.
Natomiast jedna rzecz, przynajmniej u mnie, się zepsuła. Korzystałem z 'prywatnego katalogu' ukrytego w aplikacji Pliki. Po aktualizacji MIUI zawartość tego katalogu przestała być czytelną - tzn. Aplikacja widzi pliki, ale zgłasza że są uszkodzone...
Ktoś zaobserwował coś podobnego?

Wysłane z mojego Mi 10 Ultra przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...