Skocz do zawartości

Przywrócenie ustawień z kopii zapasowej MIUI


iwi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Po zmianie firmwaru zrobiłem kopię zapasową wszystkich programów i funkcji.

W Ustawienia -> Urzadzenia -> Kopia i kasowanie danych jest pierwsza opcja: "Kopia zapasowa systemu MIUI"

o ile samo zrobienie takiej kopii nie stanowi problemu to jak ją przywrócić? Jest opcja przywracania ustawień z Google, ale nie ma MIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz dokładnie w to samo miejsce gdzie inicjowales robienie kopi - Kopia zapasowa MIUI, wskazujesz kopie (o ile leży na telefonie) i dajesz na dole ekranu guzik Przywróć.

No niby masz rację, ale nie działa. Jest jakiś błąd w sofcie bo nie działa z Kart SD sprawdzałem kilkakrotnie i nie działa.

Zmieniłem na zapis na wewnetrzną pamięć i działa, ale po skopiowaniu do tego katalogu plików, które chcę przywrócić znika możliwość przywrócenia.

Zauważyłem, że odpowiedzialny jest za to plik XML w którym jest numer softu i jeszcze jakieś inne numery (data, godzina itp).

Głowiłem się jak to przywrócić i wpadłem na pomysł.

Zainstalowałem wszystkie aplikacje ręczne, które miałem wcześniej ( po prostu przeglądnąłem listę plików Backupowych) - zrobiłem kopię zapasową tych plików na pamięć wewnętrzną. Potem przegrałem wszystkie stare pliki do katalgou z Backupem bez pliku XML i zrobiłem RESTORE i wszystko działa jak należy.

Tylko dlaczego nie działa backup/restore z kart zewnętrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na na to wpływ ustawienie miejsca przechowywania kopii w Ustawienia - Urządzenie - Pamięć - Ustawienia nośnika danych.

Tak właśnie napisałem "Zmieniłem na zapis na wewnetrzną pamięć i działa" a zmianę się robi w Ustawieniach jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...