Skocz do zawartości

Dlaczego volte przastalo się włączać, jak to naprawiać?


Bullsblood

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, do niedawna byłem użytkownikiem sieci która nie oferowała volte. Dlatego przeszedłem do Orange, ale przed przejściem sprawdziłem czy w ogóle taka funkcja u mnie się włącza. No i wpisalme kod *#*#86583#*#* i się udało, w ustawieniach pokazała się ta funkcja. Niestety po dwóch dniach ta funkcja zniknęła z telefonu. Po ponownym wpisaniu tego kodu nic się nie dzieje, nie ma komunikatu "volte was enalbled/disabled". Pomyślałem, że to jakiś bug, nawet przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych i nic się nie nie zmieniło. Cały czas po wpisaniu kodu nie wyskakuje żaden komunikat, a w ustawieniach nie uruchamia się volte. Ktoś coś?

 

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekujesz pomocy otrzymujesz porady i ... zostajesz przy swoich przemyśleniach.
Gdybyś te 5 godzin temu skontaktował się z operatorem to byś wiedział gdzie szukać problemu, chociaż podejrzewam że skoro po przywróceniu ustawień fabrycznych dalej jest problem to dalej proponuje skontaktować się z operatorem.
Pierwsza z brzegu informacja jak Orange podchodzi (patrz screen) Jeśli fon/soft się kwalifikuje do ich warunków technicznych to bez problemu aktywują Ci zdalnie.
Tylko nie nuż ich swoimi przemyśleniami bo konsultanci mają zdecydowanie mniej cierpliwości i są mniej życzliwi niż społeczność forumowa.8d5f12faffc54a724111013020dbfc49.jpg

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja dzwoniłem i dowiedziałem się to, co można było wyczyść w internecie. Znaczy sie nie dzwoniłem, tylko pisalem, bo Orange flex nie ma infolini tylko czat. Funkcje volte są u nich domyślnie włączone. Więc, to nie jest problem Orange.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...