Jump to content

Dlaczego volte przastalo się włączać, jak to naprawiać?


Recommended Posts

Hej, do niedawna byłem użytkownikiem sieci która nie oferowała volte. Dlatego przeszedłem do Orange, ale przed przejściem sprawdziłem czy w ogóle taka funkcja u mnie się włącza. No i wpisalme kod *#*#86583#*#* i się udało, w ustawieniach pokazała się ta funkcja. Niestety po dwóch dniach ta funkcja zniknęła z telefonu. Po ponownym wpisaniu tego kodu nic się nie dzieje, nie ma komunikatu "volte was enalbled/disabled". Pomyślałem, że to jakiś bug, nawet przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych i nic się nie nie zmieniło. Cały czas po wpisaniu kodu nie wyskakuje żaden komunikat, a w ustawieniach nie uruchamia się volte. Ktoś coś?

 

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ale, to nie ma chyba nic do rzeczy. Bo funkcja powinna w ustawieniach normalnie wyskoczyć. Byłem wcześniej w vikingu, oni nie mają volte, ale funkcja w ustawieniach była. Po prostu w sofcie coś nie bangla

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu TapatalkaLink to comment
Share on other sites

Hmm, skoro wyskakwila u operatora, który nie posiada volte, to powinna wyskakiwac u operatora, który taka funkcje udostępnia.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Oczekujesz pomocy otrzymujesz porady i ... zostajesz przy swoich przemyśleniach.
Gdybyś te 5 godzin temu skontaktował się z operatorem to byś wiedział gdzie szukać problemu, chociaż podejrzewam że skoro po przywróceniu ustawień fabrycznych dalej jest problem to dalej proponuje skontaktować się z operatorem.
Pierwsza z brzegu informacja jak Orange podchodzi (patrz screen) Jeśli fon/soft się kwalifikuje do ich warunków technicznych to bez problemu aktywują Ci zdalnie.
Tylko nie nuż ich swoimi przemyśleniami bo konsultanci mają zdecydowanie mniej cierpliwości i są mniej życzliwi niż społeczność forumowa.8d5f12faffc54a724111013020dbfc49.jpg

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Ale ja dzwoniłem i dowiedziałem się to, co można było wyczyść w internecie. Znaczy sie nie dzwoniłem, tylko pisalem, bo Orange flex nie ma infolini tylko czat. Funkcje volte są u nich domyślnie włączone. Więc, to nie jest problem Orange.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...