Jump to content

Dziwne kolory na ekranie w miejscu przedniej kamery

VAC
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Czy w waszych Mixach jesteście w stanie zauważyć gdzie jest przednia kamera? To już drugi taki Mix 4 który do mnie dotarł z takim przypadkiem (pierwszego zwróciłem). Niestety nie jestem w stanie tego porównać z innymi Mixami, bo innych nie miałem, ale na filmach na YT nie byłem w stanie zauważyć takiego efektu, jednak recenzje nie są przeprowadzane w ciemnych pomieszczeniach.

Ogólnie w jasnych pomieszczeniach za dnia jest to raczej mało zauważalne lub wcale nie widać gdzie jest przednia kamera. Problem jest np. w nocy w ciemnym pokoju bez włączonych lamp i przy niskiej jasności ekranu. Pozycję kamery widzę prawie zawsze, trochę mnie to drażni, już chyba wolałbym mieć wycięte oczko na kamerę jak w Xiaomi 12 niż coś takiego. Kupowałem ten telefon żeby mieć pełny ekran bez tej kamerki, a jednak cały czas ją widać.

Wasze Mixy też tak mają/miały?

IMG_20220619_034715.jpg

IMG_20220625_172706.jpg

IMG_20220625_193150.jpg

IMG_20220626_135331.jpg

• 2 weeks later...

Dziękuję za odpowiedź. Raczej mało informacji w internecie o tym jest, a szkoda że na żadnej recenzji w internecie nikt tego efektu nie pokazał. Wygląda na to że te telefony tak mają. Global service xiaomi też próbował mnie spławić, ostatecznie mówili żebym porównał z innym telefonem 😅

Jeszcze najbardziej chętnym do pomocy był serwis od tradingshenzhen, jeden telefon oddałem, dostałem zwrot pieniędzy za telefon razem z dostawą, nawet oddali kasę za kuriera którym wysyłałem telefon do Niemiec, także polecam ten sklep.