Jump to content

Dziwne kolory na ekranie w miejscu przedniej kamery


VAC
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Czy w waszych Mixach jesteście w stanie zauważyć gdzie jest przednia kamera? To już drugi taki Mix 4 który do mnie dotarł z takim przypadkiem (pierwszego zwróciłem). Niestety nie jestem w stanie tego porównać z innymi Mixami, bo innych nie miałem, ale na filmach na YT nie byłem w stanie zauważyć takiego efektu, jednak recenzje nie są przeprowadzane w ciemnych pomieszczeniach.

Ogólnie w jasnych pomieszczeniach za dnia jest to raczej mało zauważalne lub wcale nie widać gdzie jest przednia kamera. Problem jest np. w nocy w ciemnym pokoju bez włączonych lamp i przy niskiej jasności ekranu. Pozycję kamery widzę prawie zawsze, trochę mnie to drażni, już chyba wolałbym mieć wycięte oczko na kamerę jak w Xiaomi 12 niż coś takiego. Kupowałem ten telefon żeby mieć pełny ekran bez tej kamerki, a jednak cały czas ją widać.

Wasze Mixy też tak mają/miały?

IMG_20220619_034715.jpg

IMG_20220625_172706.jpg

IMG_20220625_193150.jpg

IMG_20220626_135331.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję za odpowiedź. Raczej mało informacji w internecie o tym jest, a szkoda że na żadnej recenzji w internecie nikt tego efektu nie pokazał. Wygląda na to że te telefony tak mają. Global service xiaomi też próbował mnie spławić, ostatecznie mówili żebym porównał z innym telefonem 😅

Jeszcze najbardziej chętnym do pomocy był serwis od tradingshenzhen, jeden telefon oddałem, dostałem zwrot pieniędzy za telefon razem z dostawą, nawet oddali kasę za kuriera którym wysyłałem telefon do Niemiec, także polecam ten sklep.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...