Jump to content

Czy sposób z porzyczeniem od kogoś kierownicy dalej działa?

Austre

Recommended Posts

Kiedyś była taka wiadomość gdzie było zawarte, że można porzyczyc od kogoś na chwilę kierownicę aby wgrać jednorazowo soft ale zostało usunięte, chciałbym otrzymać potwierdzenie czy dalej dany sposób działa gdyż mam zamiar to zrobić.

Ja tak spróbowałem, miałem kierownice z hulajnogi jeszcze przed aktualizacja na której sam robiłem softa, na hulajnodze z przełożona kierownica wgrałem ble oraz drv z wersji przed blokada ale nic się nie zmieniło, nie wiem jak to obejść może coś robię zle

12 godzin temu, Piter33 napisał:

Ja tak spróbowałem, miałem kierownice z hulajnogi jeszcze przed aktualizacja na której sam robiłem softa, na hulajnodze z przełożona kierownica wgrałem ble oraz drv z wersji przed blokada ale nic się nie zmieniło, nie wiem jak to obejść może coś robię zle

kurde słabo 

• 4 weeks later...

Dokładnie z najnowszym sterownikiem w wersji v3.1 działa się inaczej. Da się je odblokować a nawet postawić uwalone złym programem od starszej wersji. Robiłem już to dla iluś osób w serwisie. Na ten moment chyba robi to jeszcze jedna osoba w Polsce. 

• 4 weeks later...
W dniu 27.07.2022 o 13:59, 9452130 napisał:

Dokładnie z najnowszym sterownikiem w wersji v3.1 działa się inaczej. Da się je odblokować a nawet postawić uwalone złym programem od starszej wersji. Robiłem już to dla iluś osób w serwisie. Na ten moment chyba robi to jeszcze jedna osoba w Polsce. 

chyba więcej xdxd

• 3 weeks later...