Skocz do zawartości

MIUI 22.6.22


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, mateo912 napisał:

Czyli, jesli dobrze rozumie, muszę wgrać twrp komenda i jednocześnie wgrać system?
Wtedy twrp podmieni obecne recovery?

Kiedyś to wszystko było jakieś łatwiejsze emoji38.png
Za czasów LG G3 czy OnePlus 2 twrp itp było na porządku dziennym a teraz człowiek wypadł z obiegu emoji16.png

Wysłane z Mi11 Ultra
 

tylko najpierw ściągnij sobie tą paczkę z systemem żeby była już w telefonie jak odpali się to twrp .... ja też się już przyzwyczaiłem do wrzucania updatu bez twrp - tak jak to było jeszcze przy poprzedniej wersji - ale w sumie to chyba nawet lepiej z tym twrp bo pomijamy podłączanie fona do kompa - ja już miałem swego czasu sporo problemów z błędami i do końca nie wiem dalej o co w tym chodziło - teraz nie powinno być takich problemów :) ja zakładam że teraz po wykryciu nowej wersji pobieramy ja i odpalamy instalacje tam jest wtedy komunikat że uruchomi się recovery i wtedy już uruchomi się to twrp które wskoczyło przy instalacji tej wersji no i dalej już standardowo - wskazujemy paczkę z romem i lecimy z instalacją ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mateo912 napisał:

Czyli, jesli dobrze rozumie, muszę wgrać twrp komenda i jednocześnie wgrać system?
Wtedy twrp podmieni obecne recovery?

Tak, uruchamiasz TWRP komendą (nie wgrywasz, no bo nie ma partycji recovery, ona jest w boot) i po tym wgrywasz paczkę z systemem. W niej jest zmodyfikowany boot.img z plikami TWRP, który po wgraniu sprawi, że zamiast recovery od Xiaomi będziesz mieć TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, uruchamiasz TWRP komendą (nie wgrywasz, no bo nie ma partycji recovery, ona jest w boot) i po tym wgrywasz paczkę z systemem. W niej jest zmodyfikowany boot.img z plikami TWRP, który po wgraniu sprawi, że zamiast recovery od Xiaomi będziesz mieć TWRP.
Jasne, teraz wszystko rozumiem

Wysłane z Mi11 Ultra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...