Jump to content

auto pauza podczas biegu / jazdy rowerem / Połaczenie audio w samochodze / ze słuchawkami

Recommended Posts

Cześć,

Czy ktoś z was znalazł opcje do auto pauzy podczas biegu bądź jazdy rowerem? 

Drugi problem jaki mam z zegarkiem to połączenie przychodzące odbiera się w zegarku a nie po podłączonym przez BT samochodzie bądź słuchawkach. 

P.

Mam ten sam problem z odbieraniem połączeń przez zegarek zamiast samochodowy zestaw audio.

Na ten moment, aby rozmawiać przez samochodowy zestaw audio, przed jazdą wyłączam zegarek :-(

Po wejściu do ustawień Bluetooth w telefonie mam tylko takie opcje jak w załączonym pliku. W ustawieniach Bluetooth w zegarku mam tylko Przypomnienie o rozłączeniu.

Gdzie szukać ustawień, o których piszesz?

IMG_20220623_193143.jpg

U mnie też występuje ten problem. W ustawieniach telefonu (Samsung S10) mam dla połączenia bluetooth z zegarkiem odznaczone "Połączenia" - nie da się tego zresztą u mnie zaznaczyć - przełącznik wraca do położenia nieaktywnego. Mimo podłączonych i sparowanych słuchawek (Mi Buds Pro) i/lub systemu bluetooth w samochodzie (Mazda) połączenia odbierane są na telefonie i dopiero w aplikacji telefonu mogę podczas rozmowy przełączyć się na sparowane urządzenie bluetooth. Problem nie występował i to niezależnie od ustawień na zegarku z WearOSem. Jakieś pomysły?

[Edit:]

Udało mi się odznaczyć na stałe przełącznik "Połączenia" w ustawieniach bluetooth zegarka (trzeba było to zrobić w trakcie połączenia tel). Niestety efekt jest taki, że nie dostaję powiadomienia na zegarku o przychodzącym połączeniu telefonicznym, a to dla mnie w zasadzie jedna z podstawowych funkcjonalności smartwatcha...

Edited by Joorek

• 2 weeks later...
Posted (edited)

Jeśli chodzi o bieganie, to jest opcja autopausa, w opcjach po wyborze treningu biegania.

Niestety też się zdziwiłem, jeśli chodzi o rozmowy przez słuchawki. Po połączeniu z rozmówca, nie mogłem wybrać funkcji: rozmowa przez słuchawki. 

Do czego w tym smartwatchu, jest wifi i połączenie na słuchawki?

Edited by gruniu

Przetestowane - nie dziala. Podejrzewam, ze autopauza przy bieganiu dziala nie tylko na podstawie GPS ale takze bezruch ręki. Za kazdym razem jak kladlem rękę na kierownicy roweru to po 2-3s włącza sie pauza. 

Za dużo tego, ktoś chce kupic ten zegarek?