Skocz do zawartości

Xiaomi czas bateri


tomkill

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.06.2022 o 10:46, tomkill napisał:

Część ,korzystam z Xiaomi mi6 5 lat i po 1 godz bateri mam 60procent ,czas wymienić na nowy telefon Xiaomi ?

A dlaczego od razu telefon ? Ja wymieniłem aku (Nohon) i jest dobrze, szukałem czegoś o podobnych gabarytach ale wszystko teraz robią takie że może służyć za łopatę do śniegu a mój Ceramic spisuje się wybornie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2022 o 06:07, QMiui napisał:

A dlaczego od razu telefon ? Ja wymieniłem aku (Nohon) i jest dobrze, szukałem czegoś o podobnych gabarytach ale wszystko teraz robią takie że może służyć za łopatę do śniegu a mój Ceramic spisuje się wybornie.

koszt wymiany bateri na nowa to 150zl,ale kusi mnie nowy telefon kupic ,bo ips to troche slaby wyswietlacz i brak 120hz ,zastanawiam sie nad oneplus 9Pro

Edytowane przez tomkill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 zł ? No nie do końca to prawda, na Al......es 45-60 zł ,filmik na You Tube ,opalarka (ostrożnie z nią ) lub suszarka do włosów, delikatność i odrobina ryzyka i gotowe. Prawdę powiedziawszy nie jest to trudne ale Twoja decyzja, nie namawiam, a że telefon wiekowy to fakt co nie zmienia faktu że mi służy wiernie i jestem happy. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...