Skocz do zawartości

Blokowanie botloadera jaki room?


guzi75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam wgrany rom  POCOX3Pro_V13.0.4.0.SJUMIXM,  botloader odblokowany. Wgrane  TWRP 3.6.2, choć nic nie można zrobić.  Chciałbym się dowiedzieć, na jakim roomie można zablokować botloadera, powiem szczerze, że przed odblokowaniem nie spojrzałem, jaki miałem room  czy Global, czy  EU na pewno numerek był ten V12.5.5.0. Wiedź, jaki można wgrać stock ROM i zablokować by nie uceglić  tel. Czy na    Global V13.0.3.0.SJUMIXM,   czy     EU V13.0.1.0.SJUEUXM.

obecny room.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zoltan78 napisał:

Nie wiem czy używasz VOLte ake po wgraniu Indonezji, funkcja ta nie działa. Nie pokazuje kto dzwoni. Poza tym działa dobrze. NFC również.. Jeśli kupiłeś telefon z globalnej dystrybucji możesz zablokować, jeśli z Chin, to nigdy w życiu.

Kupiłem telefon z Media Markt, a czy korzystam z VoLTE, powiem szczerze ze nie wiem  kartę mam z  PLAY w tel. VoLTE włączone ,  to coś działa na Jakość rozmowy, czas realizacji połączenia, wiedz chyba korzystam, no to muszę się obejść, bez nagrywania rozmów i zostaje Eu lub Global i zablokować botloadera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@guzi75Aż tak znaczącej poprawy czy szybkości powalającej na kolana to ta funkcja nie daje. Jeśli zależy Ci na nagrywaniu rozmów, to zrezygnowałbym z VOLte. Wyłącz sobie tą funkcje i sprawdź i sprawdź jakość połączeń, czy naprawdę jest taka super z włączoną tą funkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...