Skocz do zawartości

Prędkość maksymalna hulajnogi mi scooter 3


Austre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem ostatnio hulajnogę xiaomi i jedzie ona jedynie do 20km/h, próbowałem wiele obejść i nic nie działa, też nie wiem czy to jest kwestia tego, że gdy jeszcze nie wiedziałem o tym ograniczeniu i myślałem, że trzeba korzystać z oryginalnej aplikacji zrobiłem jej aktualizacje, nawet rejonu się nie da zmienić jak z tego co wyczytałem to u wszystkich działa, czy jest jakaś rada albo pomoc bo bardzo mi zależy na odblokowaniu jej do 25km/h, lecz nie chce za to płacić, albo chociaż do jakiego czasu raczej ktoś znajdzie obejście. Podobno chodzi o ograniczenie dla unii do 20km/h ale nie ma jakiś innych sposobów zmiany regionu niż nieoficjalne aplikacje do hulajnogi? Proszę o pomoc bo męczę się z tym cały dzień. Na stronie było napisane, że jedzie maksymalnie 25km/h a nie 20 jak to jest napisane przy tych hulajnogach z dopiskiem 2022. Chodzi mi tutaj o nową hulajnogę xiaomi mi scooter 3.

 

Edytowane przez Austre
poprawki w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj link do strony gdzie zakupiłeś pojazd

podaj dane takie jak: wersja BLE, wersja DRV i wersja BMS

 

jeśli wykonałeś aktualizację z oficjalnej apki, to jesteś ugotowany. Poczytaj na forum związane z tym tematy, np. ten: 

 

 

od razu napiszę, że obejście czegokolwiek jest możliwe tylko na zmodyfikowanym sofcie i tylko sposobami nieoficjalnymi. Aplikacją od Xiaomi nie zrobisz nic, poza własnie osiągnięciem ograniczenia czy to prędkości, czy to mocy, czy pojemności baterii. Oczywiście dla dobra użytkownika i ze względów bezpieczeństwa. Była o tym mowa w wielu wielu wielu tematach tutaj na forum więc zapraszam do lektury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie niestety chyba zrobiłem tą aktualizacje gdyż po zakupie nic o tym nie czytałem, byłem przekonany że będzie jechać 25km/h i cos tam mi się pobierało po uruchomieniu aplikacji (wtedy nie wiedziałem także, żeby nie używać z aplikacji Xiaomi) czy wiadomo kiedy rozpracują obejście po tej aktualizacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

podepne sie pod temat.

Kolega kupił Mi 3 ,

z rozpedu wgrał nowy soft i predkosc hulajnogi zmalała mu do 20km.

Można prosić o prawidłowy link do opisu downgrade software czy tez jakiegos hack'a na to?

Bo ten link wyżej  coś nie śmiga 😕

Edytowane przez tekkno100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co jest tu opisane to tyczy sie tylko Pro2 Czy Mi3 tak samo można odblokować w ten sposób za pomocą tego wygenerowanego hack softu?

https://www.hardreset.info/devices/xiaomi/xiaomi-mi-electric-scooter-3-black/remove-speed-limit/?fbclid=IwAR0voGXKfx3G5fkITmHkI8nkkMqhzchjj_TWL29kYIx9S3_W-25nOuyZiLc

 

takie kolega podesłał

16.155.1101_0001

289357680_5278480518907819_3726252761541765086_n.jpg

289369499_1792525897760983_862568630299809807_n.jpg

Edytowane przez tekkno100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...