Jump to content

Bootloader - powiąż ponownie

Recommended Posts

Witam mam niespotykany przeze mnie problem.

Posiadam konto na Xiaomi od kilku dobrych lat, mam dodane urządzenie veux (RN11P+5G) bootloader odblokowany, root i MIUI.eu. Teraz żonie i dziecku kupiłem RN11 (spesn) z mi-store, dodałem oba do swojego konta Xiaomi (głównie dla znajdź urządzenie i cloud) ale nie mogę odblokować bootloader w obu na moim koncie Xiaomi. Wyskakuje błąd w mi unlock: "please rebind and try again"

Mam opcje programisty, debugowanie USB ITP włączone.

Czy muszę założyć osobne konta dla każdego telefonu Redmi?aa538a954dd216050451d459819ea827.jpg

Wysłane z mojego 2201116SG przy użyciu Tapatalka

Mają jakiś problem z usługami w Europie od paru dni. Kiedy to naprawią - nie wiadomo.
Dzięki za info. Ale mogę mieć więcej urządzeń dopisanych do swojego konta Xiaomi, prawda?
Oftop...
Poprzednim razem miałem problem z logowaniem do mi unlock poprzez mail i hasło, mogłem przez ir code, a w najnowszej wersji z kolei już nie

Tak, możesz mieć więcej niż jedno, tylko że na rok jest o ile kojarze jakiś limit odblokowań (nie pamiętam ile).
A nie wiesz czy jeszcze 2 urządzenia dodam prócz mojego?

50 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Dodać do konta możesz nieskończenie wiele telefonów. Odblokować w ciągu roku na pewno można maks. kilka (tak jak mówię - nie pamiętam ile).

Można dodać do jednej karty sim tylko trzy konta 

• Like 1

• ZduneX25 changed the title to Bootloader - powiąż ponownie