Skocz do zawartości

Watch S1 nie włącza się ekran BT pokazuje połączono


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z zegarkiem watch s1 dziś podłączyłem go do ładowania przy 20% przy 57% działał dalej gdy później chciałem zobaczyć ile procent jest naładowane ekran w ogóle się nie włącza w aplikacji pokazuje cały czas synchronizację jest jakaś możliwość resetu lub coś na BT pokazuję że połączono a ekran się nie włącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój robi tak samo. Mam go drugi dzień i właśnie drugi raz tak się stało.. Zastanawiam się czy to wina aktualizacji / softu czy podziękować gwarancją.. S1 active

 

Edit. Cała noc i dalej sie nie odciął.. Jestem tak zly.. 

Edytowane przez Maciek.b1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba pojawił mi się ten sam problem, nie reaguje na ładowarkę, ekran się nie włącza, ale łączy się prze BT z telefonem plus po przyłożeniu do ciała świecą się diody od mierzenia pulsu. 

Po jakim czasie się Wam odwiesił? Czy lepiej odrazu na reklamację go rzucić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odwiesił się po 1h - 1.30h próbowałem na różne sposoby jak np. długo trzymanie obu przycisków, pojedynczo naciskanie itd. Jak narazie drugiej takiej sytuacji nie miałem ale fakt tą sytuacje miałem po aktualizacji zegarka do najnowszej wersji czyli 1.2.98 wcześniej ta sytuacja nie występowała a mam go od premiery.

Edytowane przez Ciarkol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakoś 3 dni temu kupiłem S1 i od tego czasu zdążył się zawiesić 2 razy 😡 za pierwszym razem pomogło podłączenie go do ładowarki , a teraz przez cały dzień nic , z telefonem przez BT łączy się normalnie,ale nie reaguje na nic 

 

(Zegarek kupiłem w Niemczech, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przeleżał cały dzień bez używania, łączy się nadal z BT diody świecą, ale sam ekran już nie. Zaczyna mnie to naprawdę martwić. Zegarek mam ponad miesiąc i to pierwsza taka sytuacja. 

Edit: w nocy się włączył, ale dopiero jak się rozładował i podłączyłam do ładowarki. 

Edytowane przez vanillalalaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2022 o 07:20, Maciek.b1997 napisał:

Świetnie.. Mi właśnie po dwóch dniach sie uruchomił. Braaaawo! wszyscy się w domu cieszą a ja robię tort na tą okazje 😎

ooo i tyle sie nacieszyłem :D Dokładnie do godziny 18 wczoraj haha 😆 A teraz czekamy sobie az sie odblokuje, na razie skromne 16 godzin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych.

 

Rozwiązanie:

 

Trzymamy górny przycisk przez około 20 sekund. Następuje restart zegarka. Wszystkie funkcje wracają, jedynie zeruje dzienny przebieg kroków itp. Jeśli był zsynchronizowany to w apce zostaje historia kroków i po prostu dodaje dalej ale licząc od zera na zegarku.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, master88 napisał:

Dla potomnych.

 

Rozwiązanie:

 

Trzymamy górny przycisk przez około 20 sekund. Następuje restart zegarka. Wszystkie funkcje wracają, jedynie zeruje dzienny przebieg kroków itp. Jeśli był zsynchronizowany to w apce zostaje historia kroków i po prostu dodaje dalej ale licząc od zera na zegarku.

Moj pisnął, rozłączył sie z telefonem i ani sie nie włącza ani nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Activa S1 w Media Expert. Pierwszy działał jeden dzień i sie zawiesił, później się nie włączył. Otrzymałem w ramach gwarancji drugi... działał dwa dni. Oddałem znowu i z tego co czytam z Waszyvh postów, trzeciego podejscia robic nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2022 o 10:12, master88 napisał:

wczoraj byla aktualizacja, prawdoodobnie rozwiazujaca problem.

I rozwiązała problem

Tylko rozwiązanie problemu trwało 2 tygodnie (4 czerwca zakup)

A wcześniej nic nie pomagało jak factory reset co było irytujące. Miałam podobne objawy co u autora tematu (poziom naładowania nie miał żadnego znaczenia pierwszy raz mi się zawiesił przy 66% a drugi raz przy 39%.).

Dziś spadło naładowanie do 60% i jest wporzadku.

 

 

Edytowane przez linuxozaurus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ciarkol napisał:

Wersja 1.3.113 ogólne poprawki błędów z tego co na internecie wyczytałem ale od tamtej sytuacji działał dobrze 0 zwiechy, może farta miałem że tylko raz się zawiesił. Liczę że już się to nie powtórzy 

Mi się zawiesił 3 razy przez te 2 tygodnie z tego za pierwszym razem nie było tak jak u autora tematu (zwis przy 62% naładowania a odblokował się jak spadło naładowanie do 34%)

Czyli czarny ekran i brak reakcji na wszystko wraz z ładowarką

A pozostałe 2 razy to brak synchronizacji zegarka z telefonem i pomagał na krótko factory reset po pierwszym cyklu ładowania (2 zwis przy 66% naładowania a trzeci przy 39%) obydwa na tym samym cyklu rozładowywania 

6 dni temu naładowałam zegarek i mam 46% naładowania 

Aktualizację zegarka robiłam mając 63% naładowania od ostatniego cyklu rozładowywania nie było zwisa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...