Jump to content

Dobry custom na xiaomi redmi note 9

Zjarany2005

Recommended Posts

Cześć, chciałbym sobie wgrać jakiegoś customa na mój telefon. Zależy mi na tym, żeby nie był prądożerny i żeby wszystko poprawnie działało. Zawsze mam z tyłu głowy, że np. budzik mi nie będzie działał XDD. Polecicie jakiś custom?

• 8 months later...

Chyba żaden.

Xiaomi.eu niestety nie ma na MediaTekowe fony, a inne ROMy... PixelPlusUI i Project Elixir ponoć często mają problemy z dzwonieniem (informacja z Telegramowych grupek i z jednego z forum).

Ja za to na moim RN9 testowałem przez 4 dni ArrowOS 13 z XDA (nieoficjalne). Niestety aplikacje wbudowane na niektórych funkcjach sypały się, a potem nawet ROM przywitał mnie komunikatem "Can't load Android system"... Nie działało VoLTE (co jest ważne w perspektywie tego że już się zaczyna wyłączanie 3G - a rozmowy przez 2G nie są super komfortowe i bezpieczne), aparat działał przeciętnie. Po jeździe z Can't load Android system wróciłem na MIUI - dobrze że do tego doszło w domu a nie na mieście.

Jeżeli chcesz mieć pewność że będziesz mógł zadzwonić, że zadzwoni Ci budzik - niestety najlepiej przeboleć i siedzieć na MIUI...