Skocz do zawartości

Błąd z odblokowaniem bootloader'a w Redmi Note 10 Pro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem odblokować w swoim cacku czyli Xiaomi Redmi Note 10 Pro bootloader lecz ukazuje mi się takowy fail

Konto dłuższy czas temu założone,wylogowywałem się z kilka razy. usuwałem sterowniki i na nowo instalowałem i zmieniałem również port usb i nic. 

Wszystko robione na Windows 10 Pro kompilacja 19043.1110 - posiadam dłuższy czas tego builda i nie raz nie dwa odblokowałem bootloader na innych smartfonach lecz tutaj wyskakuje mi takowy błąd

Nie mam pojęcia czemu tak mam,w telefonie nie było nic "grzebane"

Przechwytywanie.PNG

 

EDIT :

Za pomocą tego softa "miflash_unlock-en-5.5.224.24" odblokuje sie bez problemu bootloader na Redmi Note 10 Pro sweet i Mi 8 dipper.

Edytowane przez wodzosiedla1993
Rozwiązanie problemu i wskazówka dla reszty z tym problemem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablo.see napisał:

Problem globalny, zapewne coś z serwerami xiaomi. Temat na XDA

U mnie też występuje.

Udało mi się odblokować bootloader kompilacją miflash_unlock-en-5.5.224.24. Inne wersje pokazują wyżej error. Fakt,to serwery xiaomi coś chrzania sie. Z reszta u nich jak sie cos nie popsuje to świeto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja próbowałem odblokować bootloader w  Redmi Note 10 Pro lecz niestety nie udało mi się.

Próbowałem najnowszym Miflash Unlock jak i starszą wersją miflash_unlock-en-5.5.224.24

Doradzcie prosze jak to zrobić. Tel nówka sztuka MIUI 13

 

 

MI-Unlock-fail.jpg

MI-Unlock-fail_2.jpg

Edytowane przez speedi
dodanie screenów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2022 o 23:44, speedi napisał:

Witam

Ja próbowałem odblokować bootloader w  Redmi Note 10 Pro lecz niestety nie udało mi się.

Próbowałem najnowszym Miflash Unlock jak i starszą wersją miflash_unlock-en-5.5.224.24

Doradzcie prosze jak to zrobić. Tel nówka sztuka MIUI 13

 

 

MI-Unlock-fail.jpg

MI-Unlock-fail_2.jpg

Szczerze ? Nie siedzę zbyt głęboko w xiaomi. To mój pierwszy na poważnie kupiony smartfon i takie cyrki... Czyżby coś z serwerami było ? Ktoś hurtowo przeciążył :D i d*pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...