Jump to content

Błąd z odblokowaniem bootloader'a w Redmi Note 10 Pro

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam

Chciałem odblokować w swoim cacku czyli Xiaomi Redmi Note 10 Pro bootloader lecz ukazuje mi się takowy fail

Konto dłuższy czas temu założone,wylogowywałem się z kilka razy. usuwałem sterowniki i na nowo instalowałem i zmieniałem również port usb i nic. 

Wszystko robione na Windows 10 Pro kompilacja 19043.1110 - posiadam dłuższy czas tego builda i nie raz nie dwa odblokowałem bootloader na innych smartfonach lecz tutaj wyskakuje mi takowy błąd

Nie mam pojęcia czemu tak mam,w telefonie nie było nic "grzebane"

Przechwytywanie.PNG

EDIT :

Za pomocą tego softa "miflash_unlock-en-5.5.224.24" odblokuje sie bez problemu bootloader na Redmi Note 10 Pro sweet i Mi 8 dipper.

Edited by wodzosiedla1993
Rozwiązanie problemu i wskazówka dla reszty z tym problemem

3 minuty temu, Kacper Skrzypek napisał:

Prawdopodobnie musisz ponownie dodać konto w opcjach programisty w telefonie.

Sęk w tym że to też nie działa ... Właśnie tak robiłem z kilkukrotnie i du*a blada ...

1 godzinę temu, pablo.see napisał:

Problem globalny, zapewne coś z serwerami xiaomi. Temat na XDA

U mnie też występuje.

Udało mi się odblokować bootloader kompilacją miflash_unlock-en-5.5.224.24. Inne wersje pokazują wyżej error. Fakt,to serwery xiaomi coś chrzania sie. Z reszta u nich jak sie cos nie popsuje to świeto :D

Posted (edited)

Witam

Ja próbowałem odblokować bootloader w  Redmi Note 10 Pro lecz niestety nie udało mi się.

Próbowałem najnowszym Miflash Unlock jak i starszą wersją miflash_unlock-en-5.5.224.24

Doradzcie prosze jak to zrobić. Tel nówka sztuka MIUI 13

MI-Unlock-fail.jpg

MI-Unlock-fail_2.jpg

Edited by speedi
dodanie screenów

Dnia 15.05.2022 o 23:44, speedi napisał:

Witam

Ja próbowałem odblokować bootloader w  Redmi Note 10 Pro lecz niestety nie udało mi się.

Próbowałem najnowszym Miflash Unlock jak i starszą wersją miflash_unlock-en-5.5.224.24

Doradzcie prosze jak to zrobić. Tel nówka sztuka MIUI 13

MI-Unlock-fail.jpg

MI-Unlock-fail_2.jpg

Szczerze ? Nie siedzę zbyt głęboko w xiaomi. To mój pierwszy na poważnie kupiony smartfon i takie cyrki... Czyżby coś z serwerami było ? Ktoś hurtowo przeciążył :D i d*pa