Skocz do zawartości

Bateria Mi Mix 2s


Falstafi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Szukam baterii do mojego telefonu, co stanowi ogromy problem. Mam umiejętności i wymienię sam, ale trudno mi wybrać właściwą baterię.

Czy jest szansa na oryginał, taki jaki był w nowym telefonie. Czy taka bateria to oryginał? Czy data produkcji z 2021 jest możliwa dla telefonu kupionego w 2019?

https://allegro.pl/oferta/100-oryginalna-bateria-bm3b-xiaomi-mi-mix-2-12081782653

Jak wygląda sprawa z zamiennikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzymanie baterii nie narzekam, co prawda podladowywuję telefon w pracy, ponieważ słucham muzyki przez głośnik bluetooth. Przy normalnym użytkowaniu podłączam telefon wieczorem. Z Ali nic nie zapłacisz podatku, jeśli wybierzesz wysyłkę Ciainiao albo Aliexpres shipping. U mnie była jakoś tak po około dwóch tygodniach.

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Aliexpres shipping, kto realizuje paczkę i gdzie odbiorę?
W opcjach dostawy wybiera się sposób dostawy, czy np kurier, czy Paczkomat, jak kurier to może być InPost, poczta , przy grubszych rzeczach np DHL czy inna kurierka.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy innych opcjach dostawy, niż podałem, mogą Ci naliczyć dodatkowe opłaty.

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka


Odkąd wprowadzili pobieranie vatu, zrobiłem już z 15 zamówień, praktycznie wszystko na paczkomat ustawiałem, pomijając 3 zegarki które przyszły dhl-em i GLS, i żadnych dodatkowych opłat nie było.


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem baterię Nohon, przynajmniej wiem co dostaję, choć każdy wybrałby oryginała(gdyby na 100% był oryginał). Na allegro dużo podróbek, są aukcje za 170 czy 249, które są określane jako oryginały i mają świeże daty produkcji. Z kolei pisałem do oficjalnego serwisu, koszt wymiany to 300 zł(cena trochę zaporowa), ale baterie z 2018, bo jak mi napisali "trudno, żeby po tylu latach były nowsze". Trudno odróżnić co jest prawdą, a co nie.

 

Edytowane przez Falstafi
Uściślenie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po ponad miesięcznym używaniu mogę w pełni polecić. Trzyma jak oryginalna, nie wyłącza się przy niskich wskaźnikach naładowania. Wymiana dość prosta, mnie to zajęło 20 minut. W programach pokazuje pojemność 3200, miernika nie posiadam. SOT 5-6 godzin, zależy co robię, gierczę, przeglądarka, twitter. Teraz mam SOT 3 godz i 49% baterii.

Ładuję zarówno wolną jak i szybką ładowarką.

Dość długo czekałem na przesyłkę ok 3 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...