Skocz do zawartości

Brak przełączenia aparatu w tryb szerokokątny Xiaomi 11 Pro


Kerik

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam telefon Xiaomi 11 T Pro po aktualizacji do MIUI 13. Mam problem z aparatem nie mogę przełączyć aparatu do trybu szerokokątnego nie mam fizycznego przycisku , nie wiem jak było przed aktualizacją, bardzo proszę o pomoc.

 kerik

zdjęcie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po otwarciu aparatu są 3 kropki , kliknąłem tą po lewej stronie to wyświetla się przybliżenie od  0.6 do 10 X , taką podpowiedź dali mi w serwisie  , ale to nie jest obraz szerokokątny tylko można uzyskać przybliżenie obrazu  j/w . Wysłałem telefon do serwisu przez sklep gdzie kupiłem  telefon tj  Media Expert. Zobaczymy co na to serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: nie zauważyłem że już zwróciłeś telefon... szybko się poddałeś...

Spróbuj jeszcze tak:
- na uruchomionym aparacie 3 poziome kreski prawy górny róg,
- Ustawienia (zębatka)
- idziesz w dół i Dostosuj
- Układ funkcji
I tu powinieneś mieć możliwość ustawienia wyświetlania trybu Pro na Ekranie startowym aparatu (to co widać zaraz po jego odpaleniu,)
- ustawiasz tak aby "Pro" było widoczne
- klikasz na "Pro" i pierwsze z prawej masz "Lens wide"
- klikasz "Lens wide" i masz opcje: Macro-UW-Wide gdzie UW to UltraWide

Opisuję jak jest w aparacie w moim 11T 5G MIUI 13.0.4 Android 12.
Może u Ciebie jest inaczej ale poprobuj.










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie poddałem tylko telefon wysłałem do serwisu.  U mnie są 3 kropki na dole ekranu, najpierw do nich pisałem to mi odpowiedzieli że po otwarciu aparatu są 3 kropki i ma nacisnąć tą z lewej i mam dojście do  trybu szerokokątnego , ale po naciśnięciu wyświetla się możliwość przybliżenia  od 0.6 x do 10 x , ale trybu szerokokątnego nie ma , później mi do pisali że albo lewa albom prawa kropka ale dalej to samo. Jak już wysłałem telefon to gdzieś w internecie doczytałem się że trzeba przycisnąć opcję 0.6  i wtedy pojawi się tryb aparatu szerokokątnego. Miałem kilka telefonów z wyższej półki ale takiego skomplikowanego dojścia do trybu szerokokątnego nigdzie nie było. Ale żeby serwisanci nie wiedzieli to wstyd , świadczy o tym że dopiero się uczą. Odezwę się jak telefon wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie poddałem tylko telefon wysłałem do serwisu.  U mnie są 3 kropki na dole ekranu, najpierw do nich pisałem to mi odpowiedzieli że po otwarciu aparatu są 3 kropki i ma nacisnąć tą z lewej i mam dojście do  trybu szerokokątnego , ale po naciśnięciu wyświetla się możliwość przybliżenia  od 0.6 x do 10 x , ale trybu szerokokątnego nie ma , później mi do pisali że albo lewa albom prawa kropka ale dalej to samo. Jak już wysłałem telefon to gdzieś w internecie doczytałem się że trzeba przycisnąć opcję 0.6  i wtedy pojawi się tryb aparatu szerokokątnego. Miałem kilka telefonów z wyższej półki ale takiego skomplikowanego dojścia do trybu szerokokątnego nigdzie nie było. Ale żeby serwisanci nie wiedzieli to wstyd , świadczy o tym że dopiero się uczą. Odezwę się jak telefon wróci.
Przecież napisałem Ci wcześniej, żebyś ustawił 0.6x. Bo co to może być innego niż UW ? Zoom mniejszy niż 1x ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon wrócił z serwisu , nic nie robili stwierdzili że jest ok. Tak jak pisałeś kliknięcie lewej kropki na 0.6  i jest obraz szerokokątny , ale dla mnie jakiś dziwny jakby mniejszy, wcześnie miałem Zenfona 7 Pro i obraz szerokokątny był inny jakby szerszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...