Jump to content

Brak rejestru połączeń

bpm
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim,

jestem nowym użytkownikiem i pierwszy raz zakupiłem telefon marki XIAOMI. Mam go już jakiś czas ale dopiero teraz zwróciłem uwagę na ten szczegół czyli brak jest rejestru połączeń, tak jak miałem w każdym poprzednim telefonie, albo może ja nie potrafię tego znaleźć w tym modelu i proszę o wskazówki.

O co chodzi dokładnie? Otóż historia połączeń jest, brak jest rejestru czyli godzin połączeń z konkretnymi kontaktami. Wykonywałem połączenie np do kontaktu X w dniu 25.04. o godzinach dajmy na to: 8.30, 11.27, 15.03, itd, do kontaktu Y o godzinie: 10.16, 12.22, 16.33 itd, do kontaktu Z...... Z kim był kontakt widać, dzień wykonywania widać, a brak jest całego rejestru godzinowego przy każdym z połączeń (kontaktów).

Od razu napiszę, że czytałem też inny wątek tu i takiej usługi jak Yellow Pages nie ma w ogóle.

Proszę o pomoc, bo dziś chciałem sobie sprawdzić o której godzinie wykonywałem połączenie do kontaktu X kilka dni temu i tego nie ma.

Dzięki z góry.

Edited by bpm

Dziwne a probowales czyscic Dane aplikacji I czy jestes na dialerze google? Powiedz mi czy Jak zaistalujesz np true caler czy bedzie sie pojawiac historia,, wrecz twierzdze ze musi sie pojawiac ,sprawdz

Sent from my 2201122C using Tapatalk

Czy jestem na dialerze Google? Hmmmm nie mam zielonego pojęcia co to w ogóle jest dialer Google i gdzie tego szukać. Powiem tak, telefon ma może z miesiąc, nie grzebałem też za bardzo w opcjach jeszcze, dopiero go powoli dostosowuję dla siebie. True caller nie chcę instalować, miałem go poprzednio i to syf dla mnie. Kiedyś dobra aplikacja teraz porażka. Ale ja nie mówiłem, że nie ma historii, mówiłem, że historia jest, brak jest godzin połączeń. Zresztą o co mi chodzi przedstawiam na zrzucie ekranu z HUAWEI, tego w XIAOMI brak.

IMG_20220430_224232.png

Zobacz na apkmirror czy jest nowsza wersja dialera, tylko przed instalacją najpierw wyczyść pamięć dialera w fonie.

Edit.
Albo może właśnie wystarczy tylko wyczyszczenie aby dialer poprawnie funkcjonował

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)

Ok nic to nie dało, nadal jest tak samo.

A jak to o czym mówię i podałem wyżej na screenie, wygląda w telefonach XIAOMI? Tak samo czy jest różnica?

Edited by bpm

12 godzin temu, bpm napisał:

Ale ja nie mówiłem, że nie ma historii, mówiłem, że historia jest, brak jest godzin połączeń

Oczywiście że w historii jest godzina i data połączenia dla danego kontaktu.

Posted (edited)
W dniu 1.05.2022 o 11:31, brawo napisał:

Oczywiście że w historii jest godzina i data połączenia dla danego kontaktu.

Oczywiście gdyby tak było, nie zakładałbym tego tematu.

Dziękuję wszystkim za cenne uwagi i pomoc.

Edit: Temat do zamknięcia, nie chce mi się już tym bawić, zainstalowałem "True Phone" i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Edited by bpm

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...